Zdravje
20657 ogledov

Alojz Ihan tokrat zelo oster do ravnanja vlade

Komentarjev 49
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 08:27 04.september 2020.

    Mogoče bi bilo treba razmisliti o kazenskih ovadbah odgovornih ljudi (s predsednikom vlade na čelu), ki so odgovorni, da je prišlo do takšne širitve virusa. Nespametno so pomagali Hrvatom reševati turistično sezono z zavlačevanjem zaprtja meje in s tem omogočili ...prikaži več masovni nekontrolirani vnos virusa v Slovenijo! Sedaj pa divjajo z ukrepi in poskušajo krivdo za širitev virusa prevaliti na nekoga drugega, ki ni nič kriv.

    • oneh 08:48 04.september 2020.

      In kako se bo virus prenehal širiti, če boš zaprl Janšo? Zapreti je potrebno bedake, kateri se družijo na omejenih prostorih brez mask. Za zgled bi lahko bile aretacije petkovih kolesarskih levih idiotov. Zapreti bi bilo treba razne "influencarje" kateri ...prikaži več ljudje pozivajo, da naj ne nosijo mask. Zapreti je potrebno bedake, kateri se gredo ideološki boj proti vladi, namesto da bi se borili proti širitvi virusa.

    • 154bb981b46dec9676b53ddcf41cbd570c99c952 09:43 04.september 2020.

      Janez, podpis!!!

    • Janez_53 10:06 04.september 2020.

      Oneh, dobro veš, da je do množičnega vnosa virusa v Slovenijo prišlo zaradi tega, ker je vlada Janeza Janše predolgo puščala odprto mejo s Hrvaško, kjer se je zaradi žuranja v Zrćah in podobnih krajih za žuranje okužilo ogromno mladih, ...prikaži več, ki so potem virus prinesli v Slovenijo, brez da bi šli v karanteno!!! Ljudje pa se obnašajo tako, kot vidijo pri oblastnikih! In me žuranjem v diskoteki in protestnim kolesarjenjem je prekleto velika razlika in le butelj lahko to meče v isti koš!

    • oneh 10:19 04.september 2020.

      Če se ne motim, imamo napisane kriterije, kdaj se katera država uvrsti na kateri seznam. Po teh kriterij Hrvaška pač ni bila zrela za rdeče. Ali so Hrvatje potvarjali rezultate, ali so se gosti okužili na Hrvaškem in se potem ...prikaži več testirali šele v svojih državah, ali... Potem pa zapirati vlado in naše strokovnjake, ker (po večini levi) bedaki ne verjamejo, da je virus nevaren ja pa še bolj idiotsko razmišljanje.

    • blayo 11:52 04.september 2020.

      99% sem, da je bila odločitev, da se Hrvaško da na rdeči seznam šele po petnajstem, politična. Sem pa 100%, da bi to naredila katerakoli vlada. Predstavljaj si da pol Slovenije ne pustiš na "zaslužen" letni dopust. Po takšnem scenariju ...prikaži več vsaka vlada takoj pade.

    • 154bb981b46dec9676b53ddcf41cbd570c99c952 12:00 04.september 2020.

      blayo, se povsem strinjam. Povsem žalostno je to, da vlada zgolj tako nizka stopnja inteligence pritako odločevalcih kdaj mejo odpreti/zapreti, kakor ostalih, ki rinejo v osje gnezdo. Kljub vsemu, ta pre/izkušnja ne bo nikomur služila v prihodnosti, ker je egoizem ...prikaži več večji od koristi. Res žalostno.

    • popokatopetl 12:53 04.september 2020.

      Prosim nehajte že zganjat koronapaniko in šovinistično p!zdit čez Hrvate, ko pa v Portorožu in Čateških ni nič bolje. Korona žal je, ampak koroonaapokalipse ni ravno videt. Dejansko imamo precej hujše težave od brezglavih protikoronskih ukrepov kot od korone same.

    • blayo 13:45 04.september 2020.

      Noben ne pizdi čez Hrvate, oni niso nič krivi.

  • migi 08:22 04.september 2020.

    To povejte Kreku in Beovićevi...aja..pa tudi Rozmanu....da strašijo ljudi,pa jaz povem,po nalogu največjega cepca na vladi,da ustrahuje ljudi,ker nima drugega orožja da obstane na oblasti...žalostno, da mu nekateri sledijo z zavezanimi očmi!!!!!!

    • oneh 08:50 04.september 2020.

      Oh ubožček ubogi. Na vladi ni tvojih pa tako trpiš. Namesto da pišeš neumnosti po forumih pojdi svojemu idolu pomagat iskati puško v koruzo. Ko jo najdete, bodo mogoče že nove volitve in boste imeli možnost zmagati na njih. Pol ...prikaži več pa ne boš več tako trpel in ne boš več tak ubožček ubogi. Ali pa še večji :):):)

    • blayo 11:47 04.september 2020.

      migi, Krek in Beovićeva z vladnimi odločitvami nimata nič. Vlada (vsak) ima svojo agendo ne glede na to kaj pravi stroka.

    • migi 11:47 04.september 2020.

      oneh....a imaš ti tudi zavezane oči????Ja...itak,ne grem v koruzo,ker z njo nimam nič...ne leva ne desna opcija me ne zanima...vidim pa,kam ta kočijaž pelje kočijo,,,pa upam da spregledaš!!!!!!

    • blayo 11:55 04.september 2020.

      migi, kar se te situacije tiče pod nikomer drugim ne bi bilo nič drugače.

  • 55ca0cb418fe7f4267c1a6219d4af4d298d4ce60 12:30 04.september 2020.

    Dr. Ihan, če ste že tako pametni, razkrijte javnosti kje ste bili na morju??? Julija so va srečali v Novalji, teden dni prej ste pa vse prepričevali naj ne gredo na Hrvaško. PAMETNJAKOVIČ....

  • ga 11:22 04.september 2020.

    Takšnega potenciala, kot ga imata zdravstvo in politika res nima nihče. Z ponarejeno statistiko,lažmi,ustrahovanjem in krajo na zaščitni opremi ,ste uspeli zrušiti gospodarstvo. Pokažite rezultate obdukcij bagra lažniva.

  • sandi76 09:29 04.september 2020.

    Korona se bo nadaljevala zaradi slovenceljnov, ki ne znajo razumeti , kaj se dogaja. Na drugi strani ignorantstvo in egoizem ljudi dodaja svoj paket k pandemiji. Vsi taki imajo polna usta svobode, demokracije, uničevanja življenja itd. niti približno pa jim ...prikaži več ni jasno, da so ravno oni tisti, ki s takim načinom razmišljanja in ravnanja dejansko podaljšujejo tako agonijo. Malo je potrebno , da se omejuje in zadrži pandemijo, če se slučajno razbohoti, bomo zapirali šole, trgovine, firme itd.

    • 154bb981b46dec9676b53ddcf41cbd570c99c952 09:42 04.september 2020.

      Podpis!!!!

    • munja 11:30 04.september 2020.

      In spet bomo vsi zaprti zaradi nekaj idiotov, ki še vedno ne razumejo, da je virus še vedno med nami in bo ostal še dlje, zaradi njih, ki si še rok ne znajo umit.

    • blayo 11:43 04.september 2020.

      Kaj češ, vedno bilo in bo tako. Jaz bi to situacijo opredelil kar kot bioterorizem koronaskeptikov...

    • popokatopetl 17:01 04.september 2020.

      Nekaj ukrepov je nujnih. Po drugi strani pa agonije še nekaj časa ne bo konec, dejansko pa nam pretirani ukrepi delajo več škode kot sama korona. Npr samo od nepravočasno diagnosticiranega raka bo umrlo več Slovencev kot od korone. Glede ...prikaži več na to da od korone ni izjemne smrtnosti itd, je bizarno, kakšen je porast brezposelnosti (prištej še tiste na čakanju). Okuženih je res več kot v prvem valu, ampak smrtnost je precej nižja. Ja treba je pazit da ne eksplodira, pa tud da ne bomo brezposelni.

    • blayo 17:34 04.september 2020.

      popo, jaz sem mnenja da je ravno nasprotno... neupoštevanje ukrepov bo dolgoročno povzročilo večjo škodo kot ukrepi sami. Ker se folk v 100 letih umsko ni bistveno spremenil, bo korona trajala vsaj toliko časa kot španska gripa.

    • rok96 15:31 05.september 2020.

      blayo, a ni zanimivo da odkar je korona vsi umirajo od nje, nihče pa več od starosti, raka, kapi...poznam jih veliko ko so/smo korono preživeli, pa nobenega ko je umrl zaradi nje...

    • blayo 16:02 05.september 2020.

      Ne vem o čem govoriš. Ljudje precej bolj množično ne umirajo za korono ravno zaradi ukrepov. Ukini ukrepe in boš imel svoje smrti. Sploh pa ne bi bile problem same smrti ampak bistveno večja obremenitev zdravstvenega sistema s korona bolniki. ...prikaži več Kapacitete v zdravstvu so omejene.

    • blayo 16:03 05.september 2020.

      Ti dam primer... podtaknjen požar ki se širi, 1000 gasilcev ga gasi, 10 piromanov pa sproti neti nova žarišča. Pomaga še veter in v nekem momentu gasijo vsi gasilci. Pride še 10 piromanov pomagat netit nova žarišča in ognja ne ...prikaži več boš mogel več pogasiti. Začneš molit za en mesec dežja.

  • Avatar ovca
    ovca 00:17 05.september 2020.

    Ok se en strokovnjak,ki se vedno ni postregel s podatkom,kako zanesljivi so testi ter pokazal papirje zanje. Kar pomeni,dokler nimamo osnovnih podatkov,je vsakrsno blebetanje brezpredmetno. Osnovna matematika,srcno upam,da vam je vsem jasna,geniji.

    • 893013820ee00f6d7f0f6e7ff02849229c05d5dd 14:17 05.september 2020.

      [ o zaščitnih maskah in ubogih otrocih, ki se dušijo (da pač ustrežejo prenapetim staršem), ] Ja ovca še en strokovnjak, ki v stilu Pretnarja deli oznake, bere in dela znanost.

  • Avatar drecos
    drecos 13:48 04.september 2020.

    pa zapri celo drzavo in uniči vso gospodarstvo ter naredi se 10 000 brezposelnih pametnjakovič blesov

  • popokatopetl 12:59 04.september 2020.

    Jaz bom pa zelo oster do Ihanovega koronapaničarjenja. Korona žal je in je res hujša od gripe, ampak koroonaapokalipse vseeno ni ravno videt. Infekcij je res več kot v prvem valu, smrtnih primerov k sreči manj. Dejansko imamo precej hujše ...prikaži več težave od brezglavih protikoronskih ukrepov kot od korone same. Od prepozno diagnosticiranega raka itd bo pomrlo več Slovencev kot *s* korono.

    • Avatar ovca
      ovca 00:13 05.september 2020.

      Popo korona ni hujsa od gripe. Poglej koliko jih je vsako leto umrlo zaradi gripe. Je pa corona bistveno bolj nalezljiva.

  • 06d458670ee8614e2c71cd167c34ffd47e2911e7 15:05 04.september 2020.

    Ihan,da nisi ti slučajno diplome kupu v Banja Luki,ker take nebuloze,kot jih pa ti trosiš pa lahko samo človek ven meče,ki dela na svinjski farmi v Ihanu!!

  • mihela 11:36 06.september 2020.

    Aha, torej zdravstveni sistem ne deluje, ker se večina zdravnikov ne ukvarja več z zdravljenjem, pač pa z vratarjenjem? Končno le lahko malo uživajo v brezdelju ...

  • kzupanc 22:36 04.september 2020.

    Bravo, g. Ihan!

  • jakec1575 21:52 04.september 2020.

    Ihan, omejenci ne razumejo, kaj jim govoris. Ne razumejo strokovnih navedb, ker iQ se ne da kupit. Ko si ga zapravil enkrat tam zgodaj postanes slovenski butalec. jaz se samo se norca delam iz omejencev, ki ne znajo niti ene ...prikaži več resne študije prebrati. hebem jim nagocnike v njihovo betico.

    • rok96 15:41 05.september 2020.

      Jakec, prav imaš da večina ki tako močno navija za uporabo mask nima IQ, razen nekaterih ki imajo od nošenja mask veliko korist (provizije), ker drugače si ne znam predstavjat zakaj večina zdravnikov, medicinskih sester ter drugega osebja po bolnicah ...prikaži več in urgencah ne nosi mask, oziroma jo nosijo pod brado....Jakec, a mogoče trdiš da so vsi ti kirurgi in drugi zdravniki ki mask ne uporabljajo brez IQ,

    • mihela 12:12 06.september 2020.

      Kaj pa naša vlada, ki se je na Brdu (in drugje) tako korajžno rokovala? Pa tri tisoč ljudi na Brezjah brez prave "varnostne razdalje"? So vsi nosili maske? Krive so pa Zrće, pa pogrebi, sedmine ...

  • Ender3 12:22 04.september 2020.

    Vse je res, in kdor še ne zna plesat, se bo sedaj naučil z virusom. To nam ne bo v veliko veselje.😎

  • Pepe007 09:56 04.september 2020.

    Sedaj pa bo svojo pamet raztresel Potrč :)

  • joze95 09:34 04.september 2020.

    Kje pa je bil tale znanstvenik Ihan takrat ko je vsak pocestnik trdil, da je korona virus blef Janševe vlade. Medicina je definitivno zavlačevala jasna stališče ker so razni Knaflji delili pamet, ker imajo provizije. Provizija se izplača tudi tako, ...prikaži več da delaš za osem ur samo šest ostalo pa dopolnjuješ popoldan pri privatniku ali ne tov. Ihan?

    • blayo 11:35 04.september 2020.

      tov. jože, koliko časa efektivno traja tvoj delovnik? Rad delaš to kar delaš ali ti je vse odveč?

    • Ender3 12:19 04.september 2020.

      Jožek si ti tudi bednik tiste temne Ivakove ideologije.

    • joze95 12:26 04.september 2020.

      Ne hodim v državno službo šele po 11:00, ampak imam malico ob 9:30 kot običajen delavec. Za pravega "kulturnika pa je tak ritem dela stresen, odziva pa sta primerna.

    • blayo 12:57 04.september 2020.

      Jože, ti nisi normalen, ti si ostal v preteklosti. Šiht od 7ih do 3h ali celo 6ih do 2h žal za današnje čase ni več običajno/normalno. Sploh pa to kdaj začneš in kdaj imaš malico ne pove nič o dodani ...prikaži več vrednosti ki jo ustvariš...

    • rok96 15:43 05.september 2020.

      Blayo, kaj ti še vedno uživaš v hotelu mama in vlečeš socialno pomoč?

    • blayo 15:46 05.september 2020.

      Ne. Že dolgo ne. Ti?

    • rok96 15:58 05.september 2020.

      blayo, ja itak vlečem DSP, kako pa misliš da sem si kupil nepremičnine na HR obali in novogradnje po SLO

    • blayo 16:06 05.september 2020.

      Nevem zakaj bi ti bil fouš.

    • rok96 16:52 05.september 2020.

      blayo, tudi jaz ne vem, si pa želim da bilo več takih ljudi kot ti, ne pa ko so povsod samo taki ki se z drugimi obremenjujejo, namesto da bi ta čas izkoristili za bolj koristne zadeve...gre mi pa pol ...prikaži več na k...c ko stokajo da nič nimajo, da luštno takim ko mamo, ko jim pa del ponudiš pa spet nimajo cajta (beri volje) da bi zaslužili....isto se mi zdi glupo ko me nekateri posiljujejo z maskami, noste jih če jih hočete, jaz jih nisem in ne bom, če pa je kdo še naivna ovca se pa naj v jamo skrije da

    • blayo 18:33 05.september 2020.

      Jah glej, tam kjer je predpisano, jo pač moraš nosit. Če je ne želiš nosit, pač ne hodiš tja, kjer je to predpisano. Jaz jo na teden nosim vsega skupaj mogoče pol ure, pa jo nosim povsod tam kjer jo ...prikaži več moram in tudi tam kjer je samo priporočljivo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.