Magazin /magazin/vip
108182 ogledov

Ana Dolinar: Priznam, ne zmorem

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar ovca
    ovca 11:44 12.november 2020.

    abraham5, ne spravljaj se na vsako žensko zaradi svoje zakompleksanosti. Glede na tvoj karakter ni čudno, da si ga dr*kaš na jajota in uživaš. Ženski spol pa sovražiš zaradi gospodovalne mame in žensk, ki te niso NIKOLI spustile bližje kot ...prikaži več na 2 m. No zdej pa bejš služit napolitanke in pingo sok dalje!

  • rozi6 09:30 13.november 2020.

    Spoštovana ga. Ana, sem v zavidljivih letih, preživela vojno, ne eno, dve, vzgajala in učila otroke doma, na skrivaj. Včasih celo nismo imeli za "blatno juhico", kot pravite, vsi so zdravi in izšolani. Eni celo na zavidljivih položajih, zato se ...prikaži veče ne morem strinjati z vami. Kaj pomeni biti zdrav, verjetno vi zelo dobro veste, vzdržujte zdravje sebe in svojih. Pa lep dan vam želim

  • abraham5 11:07 12.november 2020.

    aha kuzla ni več zajebancije..nič več ponočnih pohodov pa druženja..to je življenje..naj se ti zmeša

  • niko9 06:07 13.november 2020.

    Bravo, Ana.

  • igor669 06:58 13.november 2020.

    Sem se vpisal samo da rečem.. Prizadeta baba, pa kaj je mislila da je v ameriki znana igralka? Tam bi lahko plačevala ljudi, da skrbijo za njene otroke, tukaj niti ne vemo kdo je! Hotela kolo, naj pedalira!

  • Avatar Syn
    Syn 10:08 13.november 2020.

    Daj revica primitivna, nehaj jamrat. Drugič si raje omisli hrčka, papigo ali mačko, in ne otroka. Da sem tvoj otrok se te pri 18-ih definitivno odpovem in za mene več ne obstajaš.

  • Zikollino 11:44 12.november 2020.

    Rodiš tri otroke zaradi mode in imidža, sedaj pa ugotavljaš, da so hočeš, nočeš res tvoji ... in ko lulajo, in ko se kregajo, in ... ko delajo vse, kar počnejo vsi otroci ... Ana Dolinar, naj ti odprem oči ...prikaži več ... navadi se, jebo te (nalašč ni v angleščini) ... to je komaj začetek ...

    • Majazmaja 14:17 12.november 2020.

      Rodila je 2, enega je zaradi imidža posvojila. Ko je rodila drugega, ga je doma in okrog 10 let stari hčeri sta porodu prisostvovali. Ne vem, kako je gospa prišla skozi posvojiteljski postopek.

    • Zikollino 14:43 12.november 2020.

      ... bolano ... in sedaj jamrati, da ti je država naložila drugo služo - skrb za lastne otroke ... majko mila ...

    • titty 15:14 12.november 2020.

      Vi, ki tu zgoraj komentirate, kako pa vi delate šolo na daljavo z otroci in še vse ostalo kar spada zraven in gospodinjska opravila? Čakam na opis vaših del z otroci v koronačasu!

    • Zikollino 15:25 12.november 2020.

      titty ... vsi delamo enako ... naše (starševske) videokonference, računalniške zadolžitve otrok, njihova vključevanja v živo, njihove šolske in obšolske zadolžitve ... ter vse kar sodi zraven ... zajtrk, malica, kosilo, crkljanje, šport (ja, tudi šport) ... z lahkoto ... ...prikaži več sam potegnem do dveh, treh zjutraj, ko imam mir ... z lahkoto in z ljubeznijo ... seveda je treba tudi znati z računalniško opremo, da se človek ne lovi še s tem ...

    • titty 18:46 12.november 2020.

      Zikollino: glede na tvoje izrazoslovje se mi tvoji otroci smilijo. Ker s kakšno lahkoto pišeš neumnosti je jasno, da se ne ukvarjaš z otroki, ker sicer ne bi imel časa komentirat članke. Noben otrok si ne želi tako neotesanega starša kot si ti.

    • Zikollino 21:45 12.november 2020.

      titty ... mar to pomeni malo joškico? Si tvoji otroci želijo mamice, ki si za nickname natakne ime "joškica"? Neotesana ali nezaželjena od moža (aja, sorry mož je pobegnil) in v iskanju novih dogodivščin za svojo kity?

    • Zikollino 21:49 12.november 2020.

      V "kity" manjka en "t" ... kitty skratka ... sicer pa vem, da si razumela ...

    • titty 08:36 13.november 2020.

      Tvoj slovar in olika pove vse o tebi. Še vedno trdim, da če imaš otroke, so s tabo zelo zelo bogi! Naredi kaj zase, bo koristilo tebi in tvojim bližnjim (če jih imaš).

    • Zikollino 10:08 13.november 2020.

      Bom ... nadel si bom nickname "Dicky" ... otroci bodo nori od veselja in ponosa (po tvoje) ... drugače pa ... glej, obupanke tvojega kova me enostavno ne zanimajo ... za svoje bližnje skrbim drugače, kar pa si verjetno že dojela ...

    • Zikollino 20:11 15.november 2020.

      In titty?

  • niko9 06:06 13.november 2020.

    Bravo, Ana. Prav povedano.

  • albina83 17:50 15.november 2020.

    razvajenka,nepotpežljiva

  • Majazmaja 14:14 12.november 2020.

    A to je tista madam, ki je je rodila doma in porodu sta prisostvovali okrog 10-letni hčeri? Ženska je igralka in gledališča so zaprta, a ne? To pomeni, da je ves dan doma brez službenih obveznosti. Zdaj naj si pa ...prikaži več predstavlja, da bi opravljala delo od doma in njen partner tudi. In da mora ob tem poskrbeti še za otroke. Si lahko? Je še tako hudo? Imam sodelavki, ki imata 3 otroke in delata v gospodarstvu, prav tako njuna partnerja. DELAJO in se ne praskajo po zadnji in objavljajo takih bedarij.

  • Zikollino 12:41 12.november 2020.

    In še nekaj ... kdo je tebi, glapača jedna (namenoma ni anglešo) dal pravico nas normalne buzerirat s svojimi "težavami"? TVOJI OTROCI - TVOJA SKRB! Toži starše, ker teh vrednot niso privzgojili ...

    • Janez_53 12:47 12.november 2020.

      KDO HUDIČA te pa sili, da bereš nekaj, česar nočeš??? A si normalen?

    • Zikollino 13:13 12.november 2020.

      Sedaj vsi vemo, da imajo otroci po imenih Nana, Ronja in Luna nesposobno mamico, ki želi javno svoje dolžnosti glede otrok, prenesti na državo ... kaj pa mamice, ki so po poklicu vzgojiteljice? Najprej v službi 8-10 ur tujih različno ...prikaži več (ne)vzgojenih otrok in potem doma še obveznosti s svojimi ...

    • mtz 13:14 12.november 2020.

      Eeee, Zikollino... s tabo tudi ni vse cisto OK, glede na to kako reagiras, na nek brezvezen clanek. Prav vrnil si se po eni uri se nekaj jeze zlit sem v ta komentar. Ocitno ima Ana Dolinar tezave, ampak jih imas tudi ti.

    • Zikollino 13:15 12.november 2020.

      In Janez_53 ... ne, nisem ... ti pa si vidim ... če je nekaj javno objavljeno, lahko komentiramo kakor želimo ... sam asociram na to, da z nekulturnimi ne more biti kulture ... zdaj pa, aj v kočo ...

    • Zikollino 13:18 12.november 2020.

      mtz ... iz dolgčasa berem cajtnge, ko vidim replay na moj post ... pač še nekaj iz provokacije dopišem ... in glej ... provokacija je sedla ... drgač pa ... niti ne vem kdo ja Ana Dolinar, in če mi ...prikaži več to poveš ti, te tožim ... razumeš, ne?

    • Avatar pantani
      pantani 13:21 12.november 2020.

      ahahahahaah, ta je pa bosa, 8-10 ur vzgojiteljece v šoli!!! SEm bil v zvezi z eno, pa ti lahko iz prve roke povem da je bil njen domet max. 5ur (šolskih), da ne govorim o nadutosti ženske!!!

    • Zikollino 13:29 12.november 2020.

      Plantani ... vzgojiteljice delajo v vrtcih od 06:00 - 17:00 ... seveda ob menjavah in časa za počitek ... če tega ne veš zdaj, boš vedel, ko boš svoje otroke vozil na čuvanje in vzgajanje ... aaaaahahahahahaaaaa ... vzgajati ga ...prikaži več bodo morale tete iz vrtca, saj je oči preglup za to ... aaaaaahahahahahaaaaaaa ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.