Magazin /magazin/vip
14007 ogledov

Ana Tavčar: "Na razhod ne gledam kot na nekaj bolečega"

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Majazmaja 10:50 08.november 2022.

    Babe, nehajte jamrati zaradi ločitev! Ni šlo, šla sta narazen. Tudi moji starši so šli. Pa kaj?! Bolje to kot pa životarjenje v bedni zvezi in uničevanje življenja sebi, partnerju in otrokom. Bravo za odločitev! Ločitev NI sramota.

  • Avatar luckyss
    luckyss 07:16 08.november 2022.

    Če je bila toliko časa z blesavim Pirkijem je verjetno naravno blond...Ampak celo take očitno slej kot prej sreča pamet...

  • Svobodnež 07:59 08.november 2022.

    Ana Tavčar, ne razumem, kako vas je ta vaš bivši sploh tako pritegnil, da ste živeli z njim.

    • Avatar Zoran
      StarMačk 11:43 08.november 2022.

      Ko sem prebral naslov prispevka mi je točno to prvo prišlo na misel. Ana Tavčar sicer v javnosti vzbuja vtis močne, karakterne in ob enem nežne, ter razumevajoče ženske, zasebno pa ima mogoče v partnerskem odnosu malce previsoka pričakovanja, ali ...prikaži več pa je mogoče celo nekako "otroško" naivna, takšna ki prehitro nasede lepim besedam in obljubam in potem sledi razočaranje!?

  • marijan7 16:57 08.november 2022.

    Ne vem zakaj čuti tako potrebo da vsem naokrog razlaga povsem vsakdanje stvari . Verjetno bo intervju z njo zapisan tudi na kakih "haj ekskluziv"rolah WC papirja . Eni so pa res prepričani , da se Zemlja vrti okoli njih .

  • Avatar Zala
    Zala 00:10 09.november 2022.

    Hitro si najdi drugega sponzorja, da bomo imeli mir pred tabo.

  • Ender3 16:08 08.november 2022.

    A.T je bila potrebna menjati serviserja podnožja, drugače ni šlo. Želim ji veliko sreče, ker je vredna vzdraževanja in ljubezni.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 20:29 08.november 2022.

    Če se je losala Pirkoviča je verjetno svet takoj lepši in potem ni čudno, da v svet zre z optimizmom. Bi pa dodala še, da toliko kot je bilo napisanega o tej dotični ločitvi, ni bilo še o nobeni, pa ...prikaži več sploh ne vem zakaj tako presenečenje. Ta zakon je bil še v naprej obsojen na propad.

  • matermila 08:00 08.november 2022.

    luckyss in Svobodnež sta se vprašala, kaj je narobe z vajinima ženskama,če jih sploh imata?

    • Avatar luckyss
      luckyss 08:26 08.november 2022.

      Ne uporabljaj napačno slovničnih števil..;)...Mogoče sem ti foter, mulc prikletni, le po kom si se vrgel ?! ;))

    • Ender3 16:04 08.november 2022.

      luckyss👍 @matermila je bil še, nedavno prisesan na mamine prsi. In ker, mu njeno mleko ni ustrezalo se je odločil za PingoC sok.. Kako bo revež odrastel ob soku, je drugo vprašanje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.