Slovenija /slovenija/intervjuji
52005 ogledov

"Da sem dvospolnik, mi ni hotel povedati nihče"

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mici79 10:17 14.januar 2018.

    Žalostno, da v 21. stoletju, pri vsem znanju, ki ga imamo, ljudje še ne zmorejo sprejeti, da take stvari obstajajo in to ni psihična bolezen. Danes vemo, kako se pri plodu razvijejo spolni organi in očitno je nekaj šlo narobe, ...prikaži več da so se razvili oboji. Lahko sprejmemo, da se plodu ni razvil center za vid in se je otrok rodil slep, spolni organi pa so tabu tema, drugačni se morajo skrivati.

    • mici79 10:20 14.januar 2018.

      Kot pravi, je problem v tem, da so se zdravniki odločili narobe. Imeli so 50% možnosti, na žalost so izbrali napačno. Če bi ostal Andrej, tako kot so mu določili ob rojstvu, danes nebi stal na tem mestu.

  • mirror 15:10 14.januar 2018.

    V službo lahko hodi, plačuje davke in prispevke za pokojnino. Ostalo pa je njegova osebna stvar, kaj bo storil.

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 14:09 14.januar 2018.

    Če bi pustili obe spolovili, bi se zadeve odvile povsem drugače. Mi pa ni jasno kateri idiot od dohtarja bi pustil žensko spolovilo, če pa odprtine v nožnico sploh ni. Jst dohtarjem ne zaupam ma skor ničesar več. Morda rano ...prikaži več zašit, pa gips dat, to je pa vse. Ljudje smo v medicini le poizkusni zajčki in to se je zgodilo tudi v tem primeru.

  • Avatar Leon
    Leon 10:17 14.januar 2018.

    Anja ali Andrej ,življenje je v tvojih rokah uživaj ga !

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 14:51 14.januar 2018.

    sprejmeš ga takšnega kot je ,kaj hoče pa on narediti je pa njegova stvar

  • Lovebites 16:01 14.januar 2018.

    Vse dobru mu/ji zelim.Ze za pogum si zasluzi veliko pohvalo.In da uspe ziveti taksno nesrecno in grozno zivljenje.Upam da se mora kmalu konca in bo koncno srecen.

  • antitrust 14:37 14.januar 2018.

    Izbral pa ime Eros ? Še nima dosti traparij ?

  • Majazmaja 21:08 14.januar 2018.

    Upam, da mu končno uspe, da postane to, kar je bil, preden so se drugi odločili namesto njega. Matr, da konec 20. stoletja obstajajo zahojenci, ki nekomu tako otežijo življenje. Vso srečo, Eros!

    • Avatar APOSTOL
      APOSTOL 03:09 15.januar 2018.

      Zahojenci,ja to so njegovi starši!!!Sploh pa mati!!!Mati njegova ni zdravega razuma.Ko ji je Anja odraščala in prihajal v poberiteto bi se morala pojaviti menstruacija,na kar bi morala biti njegova mati pozorna.Pod kakšnim pritiskom prepričanja je bila njegova mati,da ni spremljala ...prikaži več njene Anje,ali/če že ima ženske mesečne cenzuse,od 12 leta starosti.Tudi Anji sami bi se moralo porajati vprašanje;zakaj jaz nimam menstruacije,kot jo imajo moje sošolke/prijateljice in kakšna je bila reakcija njene m

    • Avatar APOSTOL
      APOSTOL 04:24 15.januar 2018.

      Kako je mati reagirala.ko je Anja omenila besedo menstruacija,V 7 razredu osnovne šole pri uri biologije / človeškega telesa se obravnava to obdobje ženskosti.Anji pri 14ih letih bi se moralo pojavljati vprašanje;zakaj pri meni ni menstruacije,če sem tudi ženska.Grožnje in ...prikaži več ustrahovanja z LJ / Polje pa naj Anjini svojci sami koristijo,za drugam tako in tako niso.Tam bodo preskrbljeni do konca,ko bodo prestopili prag VEČNOSTI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Majazmaja 09:45 15.januar 2018.

      Pri teh letih si zelo občutljiv. S sošolkami smo si povedale, kdaj je katera dobila menstruacijo in menjale izkušnje, ampak kot so mi povedale sošolke v srednji šoli, to ni splošna praksa. Morda je bila Anja bolj zaprta in se ...prikaži več ni dobro vključila, verjetno niti najboljše prijateljice ni imela. Njena mama je očitno zelo za časom in se o teh zadevah ni hotela pogovarjati. Če prebereš knjigi Ogenj, rit in kače niso za igrače 1 in 2, se ti odprejo popolnoma druga obzorja glede slovenske družbe.

  • srecnii 22:37 14.januar 2018.

    to je osebna stvar

  • Rafaeluss 17:56 04.april 2018.

    Ko se zdravniki igrajo bogove in te s hormoni napačno zdravijo, so posledice neizbežne. Upam da zbere dovolj denarja in uresniči svoje želje.

  • wersus 15:38 15.januar 2018.

    Vsa podpora Erosu. Starši so seveda šokirani in sram ih je drugačnosti. Zato ubogajo zdravnike ki pa v tem primeru očitno mislijo da so bogovi in lahko določijo spol človeku. PRIMITIVIZEM! Predlagam kakšno akcijo zbiranja denarja za operacijo: na facebooku, ...prikaži več, tv-ju, prek žurnala... Eros vztrajaj. S tvojim močnim karakterjem boš dosegel svoj cilj. S tabo smo!

  • stary1 11:51 15.januar 2018.

    predlagam da se preseli v murglje,, tam so taki ,, V Grosuplju od koder je Janša pa so sami korenjaki,, v Šmarju pri Jelšah pa domujejo Gorenjaki

    • Snežinko 19:29 19.januar 2018.

      Če že serješ se vsaj nauči slovenščine: napiše se MURGLE ne pa murglje!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.