Slovenija
24178 ogledov

Grejejo se v koči, hrano imajo s Hoferja

Komentarjev 30
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jernej515 13:24 18.december 2018.

    Planinske koče niso za zabave in pijančevanje.

    • srecnii 13:29 19.december 2018.

      alpinisti se ga tudi napijejo v koči in zarad tega noben skrbnik ne dela zdraho, če razkopljejo kočo....gre za kako zamero oskrbnika do ostalih svedrov.

  • Avatar Leon
    Leon 14:40 18.december 2018.

    Planinska koča je bila vedno "DOM" vseh ljubiteljev narave . Vse ostalo je nenormalno .

    • srecnii 13:29 19.december 2018.

      alpinisti se ga tudi napijejo v koči in zarad tega noben skrbnik ne dela zdraho, če razkopljejo kočo....gre za kako zamero oskrbnika do ostalih svedrov.

    • Avatar Leon
      Leon 14:15 19.december 2018.

      Alpinisti se ga nikoli ne napijejo kot to počnejo kvazi planinci .

    • srecnii 18:00 19.december 2018.

      haha, potem še nisi bil na teh alpinističnih žurkah

  • Laznivi 12:31 18.december 2018.

    V koco hrano iz hoferja k mehaniku olje z interneta k frizerki sampon iz dm.....ra narod je beden nespostliv nekulturen brezvezen

    • fowler 16:13 18.december 2018.

      K zdravniku pa z diagnozo s foruma...

    • Ivo 19:58 18.december 2018.

      Ker nihče več ne zaupa nikomur. Ker te bi vsak butelj, pa naj gre za mehanika, zdravnika ali frizerja rad nategnil, da je njegova storitev vredna dvakrat več kot drugje, ker...? Naj prilagodijo cene povprečni plači in zahtevnosti, pa bo. ...prikaži več Zdaj jo prilagajajo temu, da nisi mogel drugega dobiti ali da si prišel tako daleč peš, ne pa dejanski vrednosti...

    • badadubada 20:19 18.december 2018.

      Ko mi je mehanik prvič zaračunal več kot dvojno ceno za liter motornega olja (ista znamka, model, torej popolnoma enak izdelek) sam ga takoj zamenjal in nikoli več nisem prišel na servis brez da bi jaz kupoval dele in olje. ...prikaži več Nismo butli, zasluži z delom, ne s preprodajo v Internet informacijski dobi. Avtodele kupujem v Nemčiji - vsaj 30% cenejši kot v Sloveniji, tako da se poštnina več kot izplača pri nakupu.

    • srecnii 13:29 19.december 2018.

      alpinisti se ga tudi napijejo v koči in zarad tega noben skrbnik ne dela zdraho, če razkopljejo kočo....gre za kako zamero oskrbnika do ostalih svedrov.

  • marija34 20:01 18.december 2018.

    Planinski domovi niso namenjeni zabavam in pijancevanju ,to ve vsak pravi planinec.

    • srecnii 13:29 19.december 2018.

      alpinisti se ga tudi napijejo v koči in zarad tega noben skrbnik ne dela zdraho, če razkopljejo kočo....gre za kako zamero oskrbnika do ostalih svedrov.

  • Skipi 12:53 18.december 2018.

    Sam pogosto jem v planinskih kočah a sem še bolj pogosto razočaran. Ne morem vseh metat v isti koš ker nekje se res trudijo ampak 18 krat pregret močnik ki zgleda kot lepilo za papir ko smo ga kot otroci ...prikaži več delali iz moke in vode za 5 € je pa malo huda.

    • mizimazi 13:32 18.december 2018.

      pa pizda ti materina...kdo tukej polemizira o futru ?....SVEDRI=PEDRI so vse pokozlal in posral...tukej je point..

    • Avatar Leon
      Leon 14:38 18.december 2018.

      @mizimazi......naj pride mama na pogovor ,ker ti naučila kulture komentiranja. Razmisli o potomcih.

    • mizimazi 18:22 18.december 2018.

      Leon....sisaj mi kurac

  • Lucy_Mickey 15:02 19.december 2018.

    Po zapustitvi mojega prejšnjega dela pred 2 meseci, sem imel nekaj sreče, da sem izvedel o tej spletni strani, ki je bila za mene varčevanje z življenjem ... Ponujajo delovna mesta, za katere lahko ljudje delajo na spletu iz svoje ...prikaži več hiše. Moja najnovejša plača po tem, ko sem delala za njih 4 tedne, je bila za 28397 $ ... Neverjetno stvar jee, daa je edina stvar potrebna preprosto tipkanje in dostop do interneta ... Preberite vse o tem tukaj ..... >>>>>>> http://www.Internet43.Com

  • Avatar hal69
    hal69 19:53 18.december 2018.

    vemo kam si ti svedri zaslužijo svedre a ne?

  • Tadej 23:35 18.december 2018.

    Tipicni oderuski hotelirji, ki prodajajo pijaco po svojih cenah. Sploh pa niso gosti krivi, da morajo lastniki placevat elektriko in kurit drva, kar je seveda samoumevno. In po vsej verjetnosti se lazejo.

  • srecnii 21:43 20.december 2018.

    na majice si naj dajo logo "gorski posranci in bruhači"

  • pika123 20:45 18.december 2018.

    Mene sam ena stvar zanima v tej situaciji..pa nezagovarjam nobenega..da nebo pomote...Zakaj je to vn pršlo po enem tednu..zakaj ni dokazov..recimo pobruhane školjke..posran hodnik..pojstle..itd..

  • pika123 15:11 19.december 2018.

    vsaka koča ima strop in vrata..kaj to pomeni ..pa presodite sami

  • Avatar Maja Kajza
    marelica 11:29 19.december 2018.

    jaz nikoli ne hodim v hribe prenocit, ker sem samo enkrat dozivela skupino glasnih, nasilnih, prepotentnih pijanih osebkov iz doline...celo noc sem bedela z nozem pod odejo...bilo me je groza, do treh zjutraj ni bilo miru.

  • srecnii 13:28 19.december 2018.

    Alpinisti se ga vsako leto napijejo v koči pa nikol od skrbnikov ne dela zdraho, ko kaj razbijejo, razkopljejo.

  • srecnii 22:44 18.december 2018.

    Obtoževat vse gorske svedre je podlo.

  • Pepe007 13:58 18.december 2018.

    Koča, do katere se da priti z avtom, je pač gostilna izven strnjenega naselja. Zato bi morala veljati pravila za gostinske obrate, kjer lastne hrane in pijače običajno NI. Če pa ni dostopna z avtom, pa bo presneto malokdo privlekel ...prikaži več spodobno količino lastne hrane in pijače.

    • Avatar Mark035
      Mark035 15:35 18.december 2018.

      @Pepe007: Zgleda, da ne živiš v Sloveniji, kjer je kultura obnašanja zelo redka dobrina.

    • Ivo 20:01 18.december 2018.

      In nekaterih turistov nikoli ne bo v koče, do katerih ne vodi cesta in jih ne morejo takoj zapustiti, ker jih tam nekateri oskrbniki ostrižejo kot ovčice...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.