Slovenija
14897 ogledov

Arso opozarja

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar olor
    olor 10:38 16.oktober 2018.

    In kaj bo sedaj dodal Macerl, ko je njegova občina med najbolj onesnaženimi?

  • eosss 15:06 16.oktober 2018.

    Z največjim veseljem zamenjam mojo staro peč na kurilno olje in kamin na drva za kakšno, po ARSO-vo bolj ekološko rešitev, če mi jo oni plačajo ali pa če posrbijo, da bomo delavci dostojno plačani. Z enim minimalcem pač ne ...prikaži več gre, pa če se na glavo postavim, konec meseca mi žal ostane točno 0,00€...

  • Vesna Dolšak 14:24 16.oktober 2018.

    Arso bo zdaj določal, na kaj se bomo greli in koliko? Kot da oni kaj prispevajo k naši kurjavi. Drva so najbolj ekološki način kurjave za moje pojme. Drva dobimo iz dreves, ki so narava, ne. Raje se pobrigajte, da ...prikaži več ne bo folk kuril starih gum in podobne svinjarije.

    • popokatopetl 14:34 16.oktober 2018.

      Drva so v principu res eko bio etc, ampak če jih kuriš na neprimeren način sam sebi in sosedom grdo zapacaš zrak že na vasi, kaj šele v gosto poseljenih krajih kjer je kurišč veliko.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.