Avto
855 ogledov

Asistenčni sistemi - razvada voznikov ali nujna varnostna oprema?

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vzev 09:42 12.junij 2016.

    V avtu bom imel samo sisteme, ki ne vplivajo na mojo vožnjo. Drugi me ne zanimajo. Drugače pa rajši ostanem na trenutnem avtu. ABS, ESP (vsekakor mora dati izključiti), zaviranje v sili..., so sistemi, ki moj način vožnje ne spremenijo. ...prikaži več Še vedno zaviram sam, razlika bo samo v kritični situaciji. Avtomatski menjalnik, elektronska ročna, samodejno parkiranje, samodejna vožnja... pa so sistemi, ki spremenijo način vožnje, in jih nikakor ne želim imeti v avtu.

  • vzev 13:39 13.junij 2016.

    Podam lastno mnenje, potem pa ti začneš žaliti. Sam pač obožujem vožnjo, zato pač nimam rad sistemov, ki uničujejo užitek v vožnji. Npr. avtomatski menjalnik, tempomat, samodejna vožnja... Če se ne strinjaš pa drugič podaj protiargument, ni pa potrebno žaljenje.

  • OneCent 13:05 13.junij 2016.

    Ma tebi manjka asistenčni sistem v možganih. Ker ti ni bil vgrajen že ob rojstvu, je zanj sedaj žal že prepozno. Edina rešitev je eliminacija z javnih cest.

  • tudbognasvečnereši 18:23 26.januar 2019.

    VZEV-se popolnoma strinjam s teboj.Vsa ta sedanja krama v avtu je sama ekonomija da lahko izdelovalci še malo zaslužijo. Drugače pa kdor bere še kakšno tujo avtorevijo in ne samo naše, lahko vidi kako se tuji novinarji borijo za t,o ...prikaži večo da so sedanji večnamenski zasloni na armaturah, del, ki najbolj prispeva k zmanjšani koncentraciji v vožnji,veliko bolj kot uporaba telefona . Seveda to naši kvazi strokovnjaki za varnost v prometu, to še nekaj let ne bodo sposobni ugotovit.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.