Slovenija
44545 ogledov

Astronomski stroški dopusta

Komentarjev 33
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 5ab88cdfad1c39da632cc9a4d7a3774b4e76408a 12:47 20.julij 2018.

    na Hrvaškem? ... kje je že to ??

  • badadubada 13:53 20.julij 2018.

    Vsak ki gre na dopust, se zaveda da zadeva stane. Eni pač vzamejo paradižnik in vso hrano s seboj, drugi pa samo denar/kartico. Odvisno od finančnega stanja družine. Pomembno je da je otrokom lepo (če jim starši to lahko omogočijo).

  • rogixl 13:57 20.julij 2018.

    Greš v Turčijo ali Egipt - all inclusive, točno veš koliko te bo stalo - nobenega nategovanja

    • abel 19:03 24.julij 2018.

      Nobenega tveganja će odmisliš da si žrl crknjene kamele,,,

  • Hi5 18:43 20.julij 2018.

    Hrvaška: app 4*, ob morju, da je primerna plaža blizu, 7dni cca 630€. No, pol je treba pa jest pa pit. Pa kuhat, pa hodit v trgovino v njihov Konzum po nabitih cenah, pa sladoledi, pa to in ono. Lepo ...prikaži več riskiraš par 100€ več, se vsedeš v avto do letališča, pelješ z letalom, in premakneš rit do all inclusive hotela s 4 ali 5* in ne potrošiš niti € več. Hrane, koliko in kaj hočeš. Pijače, koliko in (skoraj) kar hočeš, nobenih skrbi. Zastonj ležalniki in senčniki, vse pospravljeno, čisto. Hrvaška?

    • Hi5 18:46 20.julij 2018.

      In še nekaj. Tudi če je ta Hrvaška 100 ali 200€ ceneje, je ne povoham, če res ni treba. Če se le malo znajdeš in če si upaš, če si sploh želiš videt kaj več od te Hrvaške, se človek ...prikaži več veliko bolje počuti na drugih destinacijah kot pa v tej Thompson hrvaški, kjer moraš v kafiču res pazit, da ne vprašaš po nesreči za "kafu" namesto za "kavu". Hrvaška, hvala ne ne. Ni več vredno tega denarja, kaj tam sploh dobiš zanj.

  • Tadej 20:28 20.julij 2018.

    Egipt 7 dni. 700 evrov all inclusive z letalom, zavarovanjem in vstetim prevozom do letalisca in nazaj.

    • jozicamurn 23:25 20.julij 2018.

      Predrago, dobi se že 14dni all-inclusive 5* hotel tam za 650 eur ultra-last minute.

  • Marcel Pravnik 09:05 20.julij 2018.

    Ne

  • Elizabeth_Skirving 08:51 21.julij 2018.

    Vsak mesec lahko vsakdo zasluži 25000-35000 evrov. Prejel sem zadnjega meseca 33625 evrov iz tega dela. To je enostavno in preprosto delo. Zdi se neverjetno, vendar ne boste odpustili sami, če ga ne boste preverili. Več o temm preberitee tukaj... ...prikaži več ......➤➤➤➤➤➤ www.Earn91.Com

  • Lilly_McKeown 18:49 20.julij 2018.

    Sem odstopil, da delam, zdaj pa dobim 24796 $ na 33582 $ na mesec. Kako? Delam preko interneta! Moje stara dela so bila nesrečna produkcija, zato sem moral po štirih mesecih poskusiti nekaj drugačnega ... Lahko povem, da se je ...prikaži več moje življenje spremenilo - povsem na bolje! Preveri, kaj delam.. .......➥➥➥ ➥➥➥ www.Earn91.com

  • adrijan 15:56 20.julij 2018.

    Ljubi bog.... kje pa najdete takšne cene?? Poglejte v cenik Jadrolinije!!!! Tam so cene v Kunah in ne v €. Stroški avtoceste do Splita in trajekta na Šolto za dve osebi v obe smeri je 114€. Prosim, posredujte realne podatke ...prikaži več in ne zavajajte!!! Pa lep dopust! Kar pisete: Split - Vela luka (druzina z dvema otrokoma in avtom) je strosek trajekta v obe smeri 175€.

  • Lilly_McKeown 18:47 20.julij 2018.

    Najboljša ponudba .... Lahko zaslužite več kot 34.500 $ mesečno od doma, in kar je najpomembneje, je delo samo, da preverite nekaj spletnih strani in nič drugega. Uživajte v polnem času in brezplačnem denarju, tudi grozno kariero v življenju .... ...prikaži več Preberite več informacij .. TUKAJ➤➤➤➤➤➤ www.WebJob8.Com

  • vragec 18:10 20.julij 2018.

    gospod Zalaznik... prebral sem že nekaj vaših zmazkov/člankov in ste neverjetno nastrojeni proti Hrvaški in kako je tam vse drago... prosim, da naredite/primerjavo izračun kako je ugoden dopust na našem morju v primerjavi s Hrvaško ali kje drugje pri nas... ...prikaži več Večina ljudi gre samo enkrat letno na dopust in če si takrat ne privoščijo in gledajo na vsak evro potem bolje, da ne gredo nikamor

  • abel 16:29 24.julij 2018.

    Zgleda da se pri Žurnalu norca delajo iz večine Slovencev,Prvo pišejo kak smo v Sloveniji uspešni,da je krize že zdavnaj konec naše plaće bodo vsak čas dohitele Švicarske gospodarska rast gre v nebo....Tu pa napišejo da si Slovenci več ne ...prikaži več moremo privoščiti dopusta na Hrvaškem!?Res senzacija v slogu žurnal24....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.