Slovenija
12000 ogledov

ATVP, Banka Slovenije in ministrstvo za finance izdali opozorilo pred kriptovalutami

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • JONIJONI 18:56 10.oktober 2017.

    Kdo pa je garantiral za vse delnice, ki so propadle????

  • Avatar čavez
    čavez 15:57 10.oktober 2017.

    Ste popušili davek luzerji.

  • rhombur 13:13 10.oktober 2017.

    OK, a mi Banka Slovenije in ATVP garantirata, da bo en evro, ki ga imam zdaj, čez eno leto vreden (imel natanko enako kupno moč) kot danes? Ne moreta. Je 100% da bo evro čez 5 let sploh obstajal kot ...prikaži več valuta? Ni. O čem potem tumbamo?

  • gregor51 12:57 10.oktober 2017.

    se bankam tredejo hlače..ahahahha

  • AnzeSmolej 13:31 10.oktober 2017.

    #totheMoon #HODL !!! hehe banke so dinozavri

  • mph 17:07 10.oktober 2017.

    Blagor nam državljanom s tako altruističnimi bankami, ki imajo pred očmi samo dobrobit nas navadnih ljudi. :-)

  • Tine123 18:45 10.oktober 2017.

    Končno. vsi ti xaurum, viberate itd so totalni nategi... hvala nadzorniku, ki jemlje stvari resno in opozarja ljudi. Vsi tisti hazarderji, ki dajete denar za to sranje, ste sedaj sami ;)

  • mkmorfius 09:43 15.november 2017.

    Čimprej prenehajte z mišljenjem, da je bitcoin zgrešen...

  • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 19:25 10.oktober 2017.

    Ko poslušam vernike kriptovalut, se spomnim na vernike Forex-a, pa raznoraznih verižnih shem za katere ne bi šel v zgodovino razlagat tja do poštnih nakaznic v stari jugi. Meni pač ni jasno kje se mi na 100 vloženih evrov nabere ...prikaži več v letu dni 400 novih dodane vrednosti in mi tudi nikoli ne bo. Pustimo dodane vrednosti dobrih idej, ki se izkažejo na trgu realnega povpraševanja in ponudbe kar tako "on air" na "money makes money" pa je lahko to samo gambling.

    • janezfx 19:36 10.oktober 2017.

      Forex ni nobena verižna shema. Forex je kratica za Foreign exchange market. Poglej si kaj je to. Nič drugega kot market valut. Če si dober trgovalec se da izjemno lepo živeti s tem. Ni to noben nateg, takot kot stock ...prikaži večk market ni. Ne mešaj pa preteklih verižnih shem, ki so obljubljali ogromne donose s Forexom. S Forexom lahko dobro služiš samo če trguješ sam.

  • Trovlak 21:08 10.oktober 2017.

    Pri banki na varčevalnem računu dobim letno za manj kot 100 evrov obresti. 3 leta vlagam v kriptovalute. Trenutni profit pri vloženih nekaj tisoč evrih imam 86%, to so dolgoročne naložbe. Pri kratkoročnih nakupih in prodajah imam profit 52%. Predvidevanja ...prikaži več stroke so, da bo v treh letih ta profit mogoče tudi 800%. Na to ne ciljam, če bo do 300% bo odlično. Banka mi tega ne more ponuditi. Vedno je zlato pravilo: investiraj koliko si pripravljen izgubiti.

  • vrhi 08:10 11.oktober 2017.

    Seveda je treba izdajati opozorila, ker država ne more zraven primakniti svojega lončka. A je te ljudi že kdo vprašal kdo je pa jamčil za propadle zvonove, delnice KBM itd... Namesto, da bi izdali nek poučen članek, pri čem je ...prikaži več potrebno biti previden in kako se zadevi streže.

  • Bitcoin_guru 00:16 12.oktober 2017.

    Eni ste pa res pametnjakoviči, da kr hudo. Glede na miljone napisanih člankov o Bitcoinu, predlagam da se malo informirate preden kvasite neumnosti. Jaz sem lani za 5000€ kupil Bitcoinov in danes imam 53.000 € ..... torej ? Rabim še ...prikaži večm še kaj napisat ??? Rabiš dokaz ? odpri www.coinmarketcap.com pa se prepričaj! Balon ? HAHAHA, Ja verjetno v glavah posameznikov ki bi radi še naprej manipulirali z vašimi financami in vam kradli ... to je balon ja. Forex enačiš z kriptovalutami ? Ni ti pomoči !

    • username1 09:41 12.oktober 2017.

      Oni morajo izdati to opozorilo, saj se s tem preventivno zavarujejo, če čez noč slučajno res vse pade dol, da ne bo narod jokal, da ni vedel. Tudi mojemu žlahtniku je uspelo podobno kot tebi. Samo ne vem kaj čakaš ...prikaži več zdaj? prodaj asap, tole bo vsak čas padlo nazaj dol, tako kot že parkrat. Resno, prodaj, in potem magar spet s 5000 naprej. Ostalo je gambling.

  • Skipi 14:42 10.oktober 2017.

    S kriptovalutami sem v zadnjega pol leta zaslužil več kot bi z istim denarjem v banki v 500 letih. Sem bil z dobičkom letos 3 dni na dopustu. Normalno da bankam ne paše ker nimajo nič od tega.

    • kapibara 15:03 10.oktober 2017.

      ..3 dni dopusta ?? To že na HR ni drago

    • Janez_53 15:32 10.oktober 2017.

      Madonca, ti pa si res zaslužil!!!

    • Skipi 21:10 10.oktober 2017.

      Tiskarska napaka, 3 tedne in vsi dopusti so bili izven EU

  • Janez_53 14:34 10.oktober 2017.

    Brihte, da ne boste pozneje vpili in preklinjali države, ko se bo balonček kriptovalut razpočil! Država vas je opozorila, da za kriptovalute ne jamči, vi pa pametujete!

    • JONIJONI 18:57 10.oktober 2017.

      Kaj imajo tisti, ki so vložili v Zvon1 in Zvon2???

    • vrhi 07:48 11.oktober 2017.

      Ja in kje je tukaj država kaj jamčila in na koncu komu pomagala?

  • mirror 14:52 10.oktober 2017.

    Državi se gre samo za to, ker nima nadzora in koristi od davka, ne pa zaradi skrbi za denar državljanov. Če kdo izgubi kjerkoli je državi prav malo mar.

    • Janez_53 15:31 10.oktober 2017.

      Pa kaj bluziš nekaj na pamet??? DRŽAVA TI JAMČI ZA DENARNA SREDSTVA NA TVOJEM RAČUNU DO VIŠINE 100.000 EVROV!!! Če pa ti butasto investiraš in izgubiš, pa ni banke na svetu, ki bi bedela nad tabo kot nad dojenčkom!

    • mirror 17:43 10.oktober 2017.

      Ti bluziš na pamet! Ali vse verjameš, kar ti servirajo mediji? Ali je država opozarjala kreditojemalce v frankih o nevarnostih? Državi je prav malo mar za nas. Mar ji je samo za denar. Kdo pa ima 100.000 evrov na naših ...prikaži večh bankah? Mogoče podjetja, zasebniki imajo vse v tujini, tudi tisti, ki predstavljajo našo državo. Butaste investitorje pa rešuje sama država z dokapitalizacijami bank. Seveda morajo biti s prave strani. NKBM, Probanka in Faktor Banka so bile polne teh butastih investitorjev.

    • gggg 18:11 10.oktober 2017.

      In zakaj bi država opozarjala glede frankov? Saj niso plačilno sredstvo v Sloveniji. In točno tu se vidi, kaj se zgodi, če ima roko nad zadevo nekdo drug - Švicarji so se pač odločili za nekaj in to je vplivalo ...prikaži več na vrednost Franka - podobno se bo nekdo kar naenkrat spomnil spremeniti pravila pri kriptovalutah in boste vsi jamrali.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.