Magazin /magazin/bizarno
41251 ogledov

Avdić Kranjcu, da ni legenda, Kranjec odkorakal z intervjuja

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • marsal 09:23 26.marec 2019.

    tale Avdič mi je ena najbolj zoprnih osebkov na teritoriji moje domovine! Trikrat lahko ugibate zakaj ?

    • alen04 09:33 26.marec 2019.

      na živce mi gre, ko se kvazi voditelji na radiu sploh ne izražajo slovensko. Razni valjda, in podobno, ma ja no takšen radiou takšni patetiki. Smilijo se mi, dobesedno!!!!

    • Snežinko 09:52 26.marec 2019.

      Slovenščina niti ni težava, ampak sam "Avdić šov" je izpet. Ni več zanimivo, predolgo je tu in dela isto. Včasih smo poslušali samo Radio1. Zdaj pa... uh, ne vem, kdaj sem ga zadnjič poslušal... enostavno ni več "smešen", še več, ...prikaži več nekako mi gre že na neposlušljivo... Tudi glasba je vedno ista, ponavlja se tudi po dva, trikrat na dan ista. Čas je, da gre drugam, sicer radio1 čaka enaka usoda kot leta nazaj radio hit: boleč padec.

  • Jambor 10:20 26.marec 2019.

    S tem radiem sem zaključil, ko je poklical v živo (sedaj že pokojnega) ravnatelja srednje šole na Štajerskem. Že takrat bi moral dobiti nogo.

  • db08d766e1b32fb730acfd95068d4776f2ee2b27 17:59 26.marec 2019.

    NIHČE NI PREBRAL ČLANKA.......OVCE ZABITE........ZMENJEN STA IMELA........SAJ POTEM NI ČUDNO, DA JE FAŠISTIČNA SDS V PARLAMENTU, ČE NIHČE NIČ NE PREBERE

    • marsal 21:12 26.marec 2019.

      ne rabiš prebtat člaNKA !!! Ker vsi pišemo , da obožujemo ! Pač smo izkoristili prispevek , da pod njegovo spako , kaj napišemo !

    • stinger 21:44 26.marec 2019.

      Robi, ovca si ti, če si ti zdijo Avdićeve fore sprejemljive ali celo zanimive

  • zdrej 16:20 26.marec 2019.

    Bravo Kranjc, dobro si jih potegnil.

  • pericarežeracirep 11:47 26.marec 2019.

    Bravo Robi, blesavih Avdićevih štosov ti res ni treba razumeti.

  • stinger 12:41 26.marec 2019.

    in Avdić še reče: polajkaj... bi res moral bit usekan, da bi polajkal Avdićeve fore neumne fore

  • max 18:04 26.marec 2019.

    Kaj pa ste pričakovali drugega. Avdićev humor že od nekdaj temelji na žalitvah do njegove "tarče". Popularen je pa predvsem zaradi zaplankane publike, ker slovenceljne pač najbolj nasmeje nekaj kar spravi drugega človeka v neprijeten položaj, ali pa ko sosedu crkne krava.

  • Avatar vec
    vec 12:24 26.marec 2019.

    sicer sta se zmenila, apka Avdić je še vedno en pedr socijalen :)

  • Borut_Bavarski 07:22 27.marec 2019.

    Idioti - domoljupi v vsem svojem polnem sijaju. Res ste eni sloveceljni.

  • optimist11 20:27 26.marec 2019.

    Prvo komentiraj, potem preberi.(poslušaj) Vau, so vas nate.nili

  • gasper63 11:49 26.marec 2019.

    Marsal, alen04, Snežinko, Jambor, očitno nihče od vas ni prebral ne članka, niti si ni ogledal videa, ki ste ga komentirali. Vse skupaj je bila dogovorjena šala med Avdićem in Kranjcem. Očitno uspešna, saj ste nasedli tudi vi, verjamem pa, ...prikaži več da niste edini. Apropo izraza "valjda", valjda, ga danes več ali manj že vsi pogovorno uporabljamo in si je kot izraz izboril domovinsko pravico v slovenskem jeziku, tako kot čevapčiči, burek, štrudl in kebab v kulinariki. Svet in z njim Slovenija gre naprej.

    • marsal 17:15 26.marec 2019.

      mani je Avdič zoprn od kar sem ga prvič videl in ta Kranjec nima nič s tem !

    • Jambor 19:06 26.marec 2019.

      Spomni se samo na žalosten konec heca iz Štajerske. Ni treba brati, ni treba poslušati, ... še manj pa gledati posnetke zrežiranega programa. Nenazadnje gre za radijski program. Zakaj je potrebna še slika?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.