Slovenija
59 ogledov

Avion: "Zmaga je izhod iz krize"

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ZasekaMož 11:36 26.oktober 2011.

    LOL

  • Avatar atojeto
    atojeto 11:48 26.oktober 2011.

    Tudi raketa nam ne bo pomagala.

  • Stolp 09:40 27.oktober 2011.

    Ta ne ve kaj se v Sloveniji dogaja!

  • Žurnalček 09:48 27.oktober 2011.

    In tvoj odgovor na probleme je Popović !!! Bod no resen v igri je moj in tvoj denar, kaj je pa naredil z mojim v LUKI , pa lahko pogledaš na borzo. !

  • Žurnalček 09:49 27.oktober 2011.

    In tvoj odgovor na probleme je Popović !!! Bod no resen v igri je moj in tvoj denar, kaj je pa naredil z mojim v LUKI , pa lahko pogledaš na borzo. !

  • privat 07:41 01.november 2011.

    gec...malo si res čez les trofazni!! Edino kar mam jaz z hrvati je enaka ljubezen do trofaznih..

  • mirko 12:08 26.oktober 2011.

    Bolj pravo ime za Popovičevo stranko bi bilo "mafija".

  • privat 15:43 26.oktober 2011.

    to je lepo prikazal g.Popović...vsi se že norca delajo iz državljanov Slovenije!! Tukaj se vidi debilnost in smoternost take politične ureditve države...Rop , Pahor , jankovič,Kacin, Bavčar, Janša.. pa naj ustanovijo reketo...zakaj se vedno pojavljajo isti ljudje ,ista politika ,iste ...prikaži več rešitve..??Ja po Berluskoniju je Berluskoni,ali po Putinu je Putin...ti vsaj nobenem drugem ne verjamejo in so vedno na oblasti..pri nas pa so pravlice o demokraciji a isti ljudje za kolisjem!!

  • privat 15:43 26.oktober 2011.

    to je lepo prikazal g.Popović...vsi se že norca delajo iz državljanov Slovenije!! Tukaj se vidi debilnost in smoternost take politične ureditve države...Rop , Pahor , jankovič,Kacin, Bavčar, Janša.. pa naj ustanovijo reketo...zakaj se vedno pojavljajo isti ljudje ,ista politika ,iste ...prikaži več rešitve..??Ja po Berluskoniju je Berluskoni,ali po Putinu je Putin...ti vsaj nobenem drugem ne verjamejo in so vedno na oblasti..pri nas pa so pravlice o demokraciji a isti ljudje za kolisjem!!

  • gec 17:15 26.oktober 2011.

    HRVOJE NE SE RAZBURJAT,SI V SLOVENIJI.ZAJEBI POPOVIČA,KUPI SI KOLO IN VIA HRVATSKA,PA TAM POJ...

  • Veteran 22:35 26.oktober 2011.

    Gospodje župani ne misliti, če lahko "uspešno" vodite občine, da lahko tudi državo. Pri vodenju občin ste uspešni zato, ker najemate kredite in veliko investirate v spremembe in to privlači ljudi. Dejstvo pa je drugo, ki ne razkrijete in sicer, ...prikaži več da več kot investirate več vam ostane v žepu in to je bistvo večnih gradenj in seveda finančnih investicij. Državo se tako ne da voditi oz. da, vendar samo mogoče za eno leto. Težave državljank in državljanov pa vas ne zanimajo.

  • Žurnalček 23:39 26.oktober 2011.

    Pejd šibe razbijat po KP, da bo mel fotr mal dela ! Kako je že bilo s tisto konstruktorsko napako na Porscheu , k si se zaradi tega s 195km/h razbil na cesti , kjer je dovoljena hitrost 60 km/h ...prikaži več . Kolk gnarja je fotra koštal izvedenec, za tako blesavo izjavo! Kolk gnarja si ukradel od davkarije v svojih lokalih, se pravi od države za katero se ti tako gre in jo želiš voditi. Najprej vrni denar delničarjem LUKE , sej veš za kaj , pol se pa oglas. No še prej pa razloži SLO , zakaj beži od tebe kot od kuge Ankaran. Ti ne moreš povezat svoje občine revček , pa se greš politiko.Ja pa današnja pohvala tebe od strani Jankoviča , da si uspel povečati turizem v KP je šala, ker je on naredil iz nič se pravi iz Ljubljanice rivjero z tolkimi štekati-lokali , da ti lahko to z in na morju samo sanjaš. Pa raketo vzem , hebeš avion, je prepočasen.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.