Svet
89 ogledov

Avstrija bo sprejemala le še begunce, ki želijo ostati Nemčiji

Komentarjev 2
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sprehajalec 20:06 15.januar 2016.

    Komisar Sveta Evrope za človekove pravice Nils Muižnieks Kaj pa tale striček predlaga, naj storijo z njimi? Kako se ljudje spremenijo, ko so enkrat na EU dojki. Po priimku sem prepričan, da gre za Litvanca in prepričan sem, ...prikaži več da bi tale gospod povsem drugače govoril, če bi bil doma v Litvi. In sem še bolj prepričan, da ni ENEGA samega Litvanca ta hip, ki bi bil za sprejem migrantov in njihovo integracijo v litvansko družbo. Po domače povedano, z lahkoto je tolči s tujim po koprivah.Madžarski način je edini ustrezen, pokazalo se je na silvestrovo, kam peljejo drugačni načini. Ne moreš ti pripeljati volka v dnevno sobo in ga tam imeti na kavču. Ni isto, kot hišni ljubljenec, čeprav morda izgleda na pogled enako.

  • malonaokoli 19:49 15.januar 2016.

    in slovenski politiki bodo vse tuje-ilegalce še naprej brezplačno vozili in hranili po turističnih krajih Slovenije...saj imamo le tam nastanitvene kapacitete ki jih zahteva EU od nas.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.