ja Avstrijci so carji in čist pravilno da niso dopustili terorističnega zborovanja pri Beršmani. Če tega ne bi naredili bi sigurno izgubili na svetovnem prvenstvu proti Alžiriji, Naši levaki hodijo delat sranje že v druge dežele in čist pravilno je… ...prikaži več da so jih Avstrijski policaji nabutali kot svinje sredi kupusa
ja Avstrijci so carji in čist pravilno da niso dopustili terorističnega zborovanja pri Beršmani. Če tega ne bi naredili bi sigurno izgubili na svetovnem prvenstvu proti Alžiriji, Naši levaki hodijo delat sranje že v druge dežele in čist pravilno je… ...prikaži več da so jih Avstrijski policaji nabutali kot svinje sredi kupusa
Še bolj bi jih morali naruziti..teroristom ni mesta na tem svetu