Svet
14843 ogledov

Avstrija: Veliko pomanjkanje delavcev

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar zoo
    zoo 14:08 01.maj 2023.

    Vsak dan skozi naše Posavje po 100 turistov. Prav vam je Avstrija, kaj zapirate mejo s Slovenijo?

    • smoljo 14:48 01.maj 2023.

      Tisti "turisti ",ki jih ti opisuješ ,niso delovna sila ....by theway ,meja ni zaprta za ljudi z veljavnimi dokumenti in takšne v Avstriji tudi zaposlijo ....tk da ne na pamet

    • Avatar zoo
      zoo 15:06 01.maj 2023.

      smoljo ne ti meni, tk na pamet, po tvoje je boljše da ostanejo v Sloveniji?

    • AnzeSmolej 15:15 01.maj 2023.

      turisti so predvidevam da ilegalci ? Sem delal s temi ljudmi in če pride točno na šiht je že velik dosežek! Ta folk v življenju ni delal, so samo fušarili. Takih delavcev še avstrijci nočejo vec

    • smoljo 15:54 01.maj 2023.

      Zoo,ne vem v kaj ti mesaš ilegalce in ljudi iz Slovenije ,ki hočejo delat gor ???? Ce pa ne znaš prebrat ,kar sem napisal ti pa jaz nisem kriv ...

    • Avatar zoo
      zoo 16:25 01.maj 2023.

      smoljo, uvozili so jih po nareku koga? , pol si jih naj imajo. To da delaš gor, me pa sploh ne zanima.

    • smoljo 18:35 01.maj 2023.

      Zoo ,ocitno si nepismen ....še članka ne znaš prebrat ,kaj šele komentarjev ....brezveze s tabo zgubljat besed

    • Avatar zoo
      zoo 09:27 02.maj 2023.

      Ej smoljak,( razumeš očitno, ne!) nič nepismen, ti razložim..EU politika je pristala na uvoz migrantov- turistov in še vedno jih uvaža. Po tem takšnem, naj jim delajo. To, da meja ni zaprta, delno , a ne, za vas dnevne migrante, ...prikaži več vem, in me nič ne briga , če gor delaš. Naslednjič ne steguj prstov pod mojim komentarjem. Mene tvoji pogledi na članek ne zanimajo!!!

    • smoljo 10:37 02.maj 2023.

      Zooo rožle ....blage veze nimas ,kr neki nabijaš ...o ja in nepismen ...fulll...spoki ...v glavnem si bluzator

    • Avatar zoo
      zoo 13:53 02.maj 2023.

      kr neki..fulll ..spoki...hahaha...odlično 5!

  • bobubob 15:27 01.maj 2023.

    Zanimivo, po kovidu kar naenkrat manjka (zdravih?) delavcev.

  • srecnii 22:47 01.maj 2023.

    Če je rekordna nizka brezposelnost potem logično da bo manjkal delavcev.

  • jakec1575 20:14 01.maj 2023.

    V avstriji dela 88% vseh moskih. V sloveniji pa imamo 900 tisoc zaloslenih in samozaposlenih. In 660 tisoc upokojencev

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.