Avto /avto/testi
8949 ogledov

Avto, ki bi si zaslužil mesto v muzeju oblikovanja

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Boris 12:52 22.avgust 2022.

    Po mojem mnenju res sodi v muzej, ker mene pravzaprav spominja na Star Trek oblikovanje iz sedemdesetih ali celo šestdesetih, tisti prva star trek serija pač.

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 07:57 22.avgust 2022.

    Vsaj 2x predraga KOLNKIŠTA... žal ne potegne v nobenem segmentu....

  • jan631 09:48 22.avgust 2022.

    Avto je prava grdosija.

  • rd2dmk2 08:03 22.avgust 2022.

    naj mi en pove tole kolk kilometrov v povprečju na dan naredi povprečen slovenec, ki ni trgovski potnik. zakaj bi moral vozit za sabo baterijo, za 480 km, če jih naredim 150. nekako se mi to zdi takole, kot bi ...prikaži več bencinar imel 150 litrski tank. kot drugo oblika, niso mogli mim par zavihkov. in tretje zakaj rabijo naslonjala zadnjih sedežev oblazinjenje ? a boste šli spat ? meni je bilo roverjevo razmišljanje bolj všeč. kovina, sedeži močni in lahko si mirne duše kaj naložil , ko si jih zložil.

  • Toma 08:20 22.avgust 2022.

    Slaba kopija Ranger Roverja je oblikovalski dosežek?

  • rokobert 21:44 22.avgust 2022.

    Sva ga z ženo v živo videla pred dnevi na Urhu v Lj. Bom samo napisal,kar je rekla moja žena..."tako grdega avtomobila pa še nisem videla..." Bom pa dodal,da se pozna,da delajo (skoraj vsi proizvajalci) skoraj samo še poceni za ...prikaži več proizvodnjo....npr. samo LCD ekrani-nič tipk,stikal itd...nič kvalitetne mehanike...samo da je poceni...n to na koncu imenujejo "napredek"🤮👎

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.