Slovenija
80863 ogledov

Avtobus pri Postojni silovito treščil v avto, voznik je na kraju umrl

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 13:31 12.marec 2024.

    To je naše sodstvo ! 6 let ugotavljajo kdo je kriv za smrt nedolžne osebe . Bizarnost brez primere .

  • Avatar darklord
    darklord 15:21 12.marec 2024.

    In potem sodstvo zahteva višje plače. Za tako delo je potrebno znižanje plač.

  • Idioti 17:57 13.marec 2024.

    Evo obravnavo naredili čez 6 let , medtem, ko je vse jasno in bi lahko trajala eno dopoldne . Ni trčil v Ševroleta ? Ne, jaz sem ga usekal . Zapeljal na udarno jamo na AC , ki ga je ...prikaži veče zmedla !!!!!!!! A zdaj se bo pa še zajebaval sodišče ! Dekjmo to po kratkem postopku na 4 leta in zdravo !

  • atamama 17:22 12.marec 2024.

    Tu je trajalo 6 let, pa izgleda da bo uspelo. Kaj pa mamilaši, ravno danes vesela novica, še zadnji na prostost, ker ??????, ker sodstvo in tožilstvo ni delalo. Fej in fuj. Me pa zanima kako je uspelo obsoditi tistega ...prikaži več starčka, ki je cigote nagnal tako hitro? Pa oni zahtevajo denar in ugled? Ugled je že zdavnaj odšel, ga je bilo sram ko je videl kaj se v sodstvu dogaja, kajne?

  • rafo 15:23 12.marec 2024.

    sodnikom znižati plače za polovico ,dokler se to dogaja

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.