Slovenija
173 ogledov

Avtobus zbil peško sredi Ljubljane

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • h3o 13:40 29.september 2016.

    tista slovenska cesta je nevarna, je nelogična in slabo narejena. In verjetno je narejena brez upoštevanja zakonov in predpisov in predlogov. Sej pravim, ljudje čez noč postanejo arhitekti in najpametnejši. Samo čakal sem, kdaj bo avtobus koga zbil. Tam na ...prikaži več slovenski je kaos. Ljudje in motorna vozila na eni cesti, to ne gre. Kot da še niso slišali za semaforje. In še sedaj ne vem, zakaj so morali slovensko cesto uničiti. Nisem ravno prepričan, če je kje kak znak da smemo iti čez cesto. Zakaj je pri Nami semafor za pešce? Ta projekt je slabo izveden kot je projekt stožice. Ja, poklic gradbeni inženir in arhitekt je težak poklic, vendar pa SuperJanković vse to obvlada...

  • Bozidar.Frelih 14:19 29.september 2016.

    Zanima me, kaj pomeni souporaba prometne površine? Obstaja zakon o tem, predpis? Je to cesta ali ni? Jest nimam pojma kdo ma prednost, kdaj me bo kaksen mulo na skuterju zbou, kolesarji so tko carji, trol se pa mal bojim. ...prikaži več Res je sicer da sem s hribov, ampak tacga kaosa tud v rovtah nimamo.

  • STF 15:43 29.september 2016.

    Dobrodošli v realnosti "Shared Space" sanjači.

  • blueone 19:14 29.september 2016.

    A je tukaj sploh kakšen prometen režim??

  • Harrison 13:55 29.september 2016.

    Trola naj bi vozila 30 km/h. Ne glede na to, je taka kombinacija peš cone z mestnim prometom zelo nevarna. Upam samo, da ne bo kriv voznik busa, saj se sami sprašujejo, kje bodo naslednji dan vozili oz. katero progo. ...prikaži več Večina ni navdušenih nad tem delom prometne ureditve, vendar za kruh je treba zaslužiti. Torej je tukaj predvsem objektivna odgovornost Lj. župana, kateri je dal pobudo in stvar tudi izvedel.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.