Avto
51935 ogledov

Avtomobili: Tudi tisti, ki so vztrajali, zdaj znižujejo cene

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • AN27 08:29 03.oktober 2023.

    Ne zaznavam popustov. Če nekdo avto pred popusti podraži za 1.500 eur, potem pa oglašuje 1.500 eur popusta, to zame ni pocenitev ampak zavajanje potrošnikov. Kar se pa rabljenih tiče, gledam ponudbo in ugotavljam, da so pričakovanja prodajalcev najmanj kar ...prikaži več je optimistična :))

    • Avatar Ajda Virant
      ajda0 09:25 03.oktober 2023.

      marketinški nateg...

    • Avatar NickMason
      NickMason 09:38 03.oktober 2023.

      AN27,važno da je vse dokumentirano in da davčna dobi davek,pa je vse po PS-u,čeprav je bolano to ,ampak nekdo tega ne ve pa vriska od veselja pol pa daj če moreš.

  • Toma 08:12 03.oktober 2023.

    Vsaj nekje deluje osnovni zakon trga.

    • zdrej 09:06 03.oktober 2023.

      Imam star avto, pa se ga pač ne splača trenutno zamenjati. Tako da naj kar cenijo. Ker roko na srce, marsikdo je izkoristil stanje v Ukrajini za manipulacijo, in sedaj bi bilo prav, da požrejo, kar so skuhali.

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 09:23 03.oktober 2023.

    Da je slovenski prebivalec takoj za balkanskim nor na pleh, vemo že vsi v EU, Zato tudi toliko reklam in avtosalonov na vsakem vogalu...upam pa, da pride čas, ko bo avto zgolj prevozno sredstvo in ne bahanje na leassing. To ...prikaži več plehovje z dnevno sobo in enim voznikom je bolano..

  • Avatar Garancija
    Garancija 07:36 03.oktober 2023.

    So naredili poplave,da bo narod kupoval avte,ampak če denarja ni,se pa cene začnejo spuščat na normalo

  • johny68 14:17 03.oktober 2023.

    Ko bo cena najbolj osnovnega Clia pod 10..000, potem bo te avte spet za kupit.

  • Gandi123 11:22 03.oktober 2023.

    Dogaja se predvidljivo. Ko sem to napisal pred dvemi leti, ste se mi smejali. Če ne rabite nujno novega avta, POČAKAJTE z nakupom!

  • Avatar NickMason
    NickMason 09:44 03.oktober 2023.

    Že več kot dve leti si kupil Laduno,vmes jo servisiram v nulo popravljena,dela kot se šika in še dolgo ne bom zamenjal avta,magari če se mi razpade in ne kupim ničesar več prej dokler ni fuč ,ni treba vsega imeti ...prikaži veči da si srečen ali zadovoljen.Skratka pufat se za avto pa na škrge potem dihat res ni smiselno,očitno ljudjem to prišlo na misel in se pozna situacija taka kot je .

  • smoljo 12:17 03.oktober 2023.

    Med tem pa v modele,ki so bili izključno sedaj Ev,spet vgrajujejo motorje na notranje izgorevanje ...ker očitno narod ni tako zblaznel na ekektriko ,kolikor so in še pritiskajo ...vsak naj ma kar hoče in se mu zdi smiselno...prisila še nikol ni bila učinkovita

    • Avatar Leon
      Leon 15:01 03.oktober 2023.

      V E-avtomobile ne gre motor na notranje izgorevanje .

    • smoljo 15:23 03.oktober 2023.

      Leon ,a bejz no...očitno ne znaš brat

    • smoljo 15:27 03.oktober 2023.

      No Leon,da boš razumel,v modele avtomobilov,ki so bili sedaj edino v opciji EV,se bo vgrajevalo motorje z notranjim izgorevanjem,torej bo opcij za nakup več,a zdaj razumes,al ti je treba narisat

    • Avatar Leon
      Leon 16:54 03.oktober 2023.

      Napisal sem beri ; "V E-avtomobile ne gre motor na notranje izgorevanje" .

    • smoljo 18:00 03.oktober 2023.

      Lej kje sem napisal da v ev vgrajujejo ice motorje,a si slep al pa butast..drugo ne gre skoz

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.