Avto
488 ogledov

Avtošola zahteva prave škornje

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • fireblade 22:28 09.oktober 2015.

    in kje naj dobim coklje ki bi segale čez gleženje???

  • kontrahan 14:59 08.oktober 2015.

    Aha tako je to. Ko greš v lajf si moraš na tičeka tudi kndom dat. Če ga sedaj ne daš, ga pol tud nikol več ne boš nataknil. he he he

  • Ivo 20:56 08.oktober 2015.

    V šolo vožnje ne greš v "lajf", ampak že kar dobro polgaš, če se izrazim v tvojem žargonu. Zatorej ima šola kar prav, pa še hudo reklamo si je naredila ;-)

  • Ivo 20:57 08.oktober 2015.

    *polagaš (se vidi, da mi ni domače izrazoslovje)

  • chupachups 22:41 08.oktober 2015.

    Edino pravilno. Tudi sam sem letos opravil izpit za motor, in mi ni žal, da sem si kupil motoristično opremo za 1500eur (škornji, čelada, hlače jakna leder Dainese, rokavice, želva itd. Ko vidim druge motoriste na cesti brez osnovne opreme me kar zmrazi.

  • malibost 10:47 09.oktober 2015.

    Se pravi če prav razumem : "V Pravilniku je tako zapisano, da mora imeti kandidat za kategorije A1, A2, A in B med usposabljanjem homologirano motoristično čelado, zaščitno oblačilo pa mora biti izdelano "za vožnjo z motornim kolesom." Je potrebno ...prikaži več za B kategorijo (osebno vozilo do 3500 kg) imeti zaščitno čelado? ;) It is rally time.

  • Swap 07:09 09.oktober 2015.

    Kaj je spet to en razvajen sincek od nasih oslov, ki za njega pravila ne veljajo?

  • Skippy 08:25 09.oktober 2015.

    Kakšna pravila? Avtošola si je ta pravila izmislila sama.

  • Snežinko 12:24 09.oktober 2015.

    A res? SI prebral celoten članek, ne samo naslova? Zakon je glede tega jasen, pravijo tam, kjer nisi prebral.In čeprav je okoli obutve "ohlapen", superge vseeno niso ustrezna obutev, saj ne pokrijejo gležnjev.Sploh pa ima tip čisto prav: ...prikaži več Tudi motorne žage se ne učiš uporabljat brez zaščitnih sredstev. Ko bi pa padel in si uničil gleženj v supergah bi bila pa avtošola kriva, ane?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.