Svet
107 ogledov

Balkanska država, ki postaja top destinacija

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 21:25 14.julij 2016.

    ko bodo vsi tam, ne bo več nedotaknjena. Ljudje prinesejo svoje navade in hrup. No mogoče Norgeti in Danci ne. Angleži zagotovo.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 23:29 14.julij 2016.

    Takih kotičkov je vse manj in manj. Množičnemu turizmu se redkokdo upre.

  • savane 23:32 14.julij 2016.

    aja, pa pozabila napisati, da Sarande ni ravno lepo mesto. Gradijo dobesedno v hrib, ker več ni prostora. Vse pozidano in še dozidavajo. Gužva, smeti in krave v mestu :). Ampak vse ima svoj čar...

  • savane 23:29 14.julij 2016.

    Potovala nekaj dni čez Albanijo predlani in lani. Južna Albanija čudovita... ampak neverjetno in škoda, kako se gradi. Povsod. Vse bodo pozidali. Ene najlepših plaž od predlani lani skoraj nismo prepoznali... Saj je prav, da se razvijajo, ampak mi je ...prikaži več žal narave. Letos žal ne morem tja, upam, da mi bo naklonjeno naslednje leto. Me zanima, če bodo tudi cene povišali. Lani je bilo noro poceni za naše razmere. Pol litra piva v gostilni 70 centov, 4 kepice sladoleda 80 centov...

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 23:31 14.julij 2016.

    Zgleda da se bo isto zgodil Albaniji kot se je zgodil Hrvaški. Množičen turizem; ogromne cene. Sam par let je še za počakat. Res škoda.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.