Slovenija
22 ogledov

Banka mu mora povrniti škodo

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 16:40 23.december 2013.

    Ja itak... le kako bo upravičen... važno, da je bil Kramar upravičen do milijon € za pridobivanje izgub v banki... banda pokvarjena bankirska!

  • Andrej Kovačič 19:05 23.december 2013.

    Komitent NLB je decembra 2009.......... 2009???????? svinjarija kak dolgo traja to, če pa bi od njega NLB kaj zahtevala pa bi sodišče v pol ure rešlo zadevo

  • Andrej Kovačič 19:05 23.december 2013.

    Komitent NLB je decembra 2009.......... 2009???????? svinjarija kak dolgo traja to, če pa bi od njega NLB kaj zahtevala pa bi sodišče v pol ure rešlo zadevo

  • Ziher 03:08 24.december 2013.

    Le od kje temu varčevalcu 5000€? Jaz se ne spomnim več kako izgleda bankovec za 100€. Mislim, ne bom trdil, da je bil rjave barve :-)

  • zic 07:57 24.december 2013.

    nič skrbeti, so mu morali vniti znesek, obresti in odškodnino...tko da bo lahko med prazniki držal prst v smetani. Mi ostali pa v vodi. Bravo vsaj enkrat zmaga mali človek!!!

  • Jaka.marinsek 13:57 24.december 2013.

    jst bi njega obsodil zaradi malomarnosti.. malomarnosti da ima na NLB račun na katerem je bilo več kot 0,0€.

  • erikkk 16:50 23.december 2013.

    Za moje pojme so banke odgovorne za ves denar ki ga lahko kdo ukrade... One morajo poskrbet za varnost preden nudijo spletno bančništvo ...Pravilna razosdba sodišča .-.. upam da bo bake zdaj spametovalo ...

  • francek 19:29 23.december 2013.

    Kako lahko zaupate banki, ki bi morala že trikrat bankrotirati.

  • ennanova 10:42 24.december 2013.

    Poslej težje do sredstev iz Strukturnih skladov Z letom 2014 se začenja nova evropska sedemletka in z njo spremenjena pravila za vse, ki bi radi kandidirali za evropska sredstva strukturnih skladov. Novosti v ključnih pogledih zaostrujejo pogoje črpanja. Najprej ...prikaži več v oči zbode zmanjšanje …http://za-misli.si/kolumne/bojan-radej/1363-poslej-tezje-do-sredstev-iz-strukturnih-skladov

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.