Slovenija
43412 ogledov

Banka vam bo poslala obvestilo. Najbrž vas bo presenetilo

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • thyiwera 22:51 04.februar 2020.

    www.Badoo.red - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • nimbcirria 02:05 05.februar 2020.

    www.Badoo.red - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • brekimil 04:51 05.februar 2020.

    www.Badoo.red - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • rocono 08:21 05.februar 2020.

    www.Badoo.red - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • barsoba 17:07 05.februar 2020.

    www.Badoo.red - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Snežinko 07:35 04.februar 2020.

    No, če bi poslušali (ali prebrali) pogoje, ki jih banka pove, ne bi bili presenečeni. Meni so na NLB jasno in glasno povedali mesečni strošek vodenja. Povedali so tudi, da je vanj všteta provizija položnic, torej pri plačevanju ne plačaš ...prikaži več pri vsaki še dodatnih 40 centov, kar takoj malo poceni zadevo. Z obzirom, da ima večina na računu malo ali nič ("normalni" ljudje živijo iz rok v usta) ima banka bore malo od obresti, nekje pa mora zaslužit. iz nič ni nič - zaston' se še mačej ne gon'..

    • Avatar olor
      olor 07:57 04.februar 2020.

      torej, če od "normalnih" ljudi kot praviš nima banka nič, potem naj jim prejemke izplačajo na roke,mimo banke. Ampak ko ima banka največ od teh"normalnih" ljudi, da jim zaračunava obresti in vodenje računa, pa imajo milijonske dobičke se jim to ...prikaži več izplača in maček se z vzrokom goni.

    • Avatar Leon
      Leon 08:14 04.februar 2020.

      Snežinko ....kako ne plačaš provizije za vsako položnico ? Jaz plačam za vsako pri plačevanju preko spletne banke ! Mi prosim razložiš ?

    • kapibara 09:36 04.februar 2020.

      Snežko..NLB se je pred leti hvalila da ima Dva milijonaDvesto TRR..!! Sedaj pa to spremeni v vsiljeni najcenejši pakte - pomnoži in vidi, da dobi banka za "nič" dela cerka 2.2 x 40 evrov= ??? mesečno..

    • Naklonsky 10:52 04.februar 2020.

      Delaš na NLB?

    • kapibara 11:36 04.februar 2020.

      Kdo- jest ' NE !! Pa tudi na tej banki nisem že 30 let in več.. :-)

    • kapibara 11:38 04.februar 2020.

      Snežko, si tak naivec kot sodelavec, ki se je hvalil, da čez cel vikend govori po gsm brezplačno.. Imel je tak paket, ki je to nudil, najemna cena je bila pa temu primeru višja.. Bilko de Bilko..

    • Snežinko 11:55 04.februar 2020.

      @Leon: provizija je všteta v mesečni strošek vzdrževanja. Imam pač največji paket, ki poleg ostalega omogoča višji limit (ki je BTW eden dražjih "posojil") pa še par bonbončkov. @Kapibara: ima lahko dva miljona, ja, ampak ne od mene, niti od ...prikaži več tebe, ampak od posameznikov, ki imajo na računih miljone... In ...kje hudiča si pa ti prebral, da imam kaj BREZPLAČNO? Daj preberi cel članek, ne samo tisto, kar ti paše! Napisal sem, da je všteta v mesečni strošek. In, ne, tudi jaz ne delam na NLB.

    • kapibara 13:19 04.februar 2020.

      Če je všteto v strošek paketa-plačaš.. jest konkretno 12 centov na položnico.. - pa te ja nisem užalil.. "brezplačno" je karikirano..Bilko NI letelo nate..

    • Avatar Leon
      Leon 13:35 04.februar 2020.

      Snežinko ....preveril in res drži kar trdiš ! Sem dogovorjen za pogovor . Hvala .

    • badadubada 20:29 04.februar 2020.

      N26 banka popolnoma zastonj. O kakšnih provizijah tukaj sploh govorite. N26 je mobile first, odlična podpora, nobenih uslužbencev. Pojedli vas bodo čez 10 let vse.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.