Slovenija
17215 ogledov

Banki sta se združili, kaj to pomeni za stranke?

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Zikollino 09:19 19.september 2020.

    Hlapci slovenački ... najprej ste največjemu ksindlu na svetu podarili NKBM, sedaj ste darilu dodali Abanko ... stoka jedna hlapčevska ...

    • hudini 10:04 19.september 2020.

      In kaj mam jaz od tega da je banka v lasti države,aja,seveda dokapitalizacijo vsakih 5 let iz mojga žepa seveda,budalo nerazgledano

    • Zikollino 18:03 19.september 2020.

      Budalo nerazgledano je tisti, ki te je zaplodil ... Takoj po prodaji NKBM so lastniki pobasali v žep 150 mio € čistega dobička, danes se suče na cca. 300 mio ... to in še več je prej padlo v žep ...prikaži več državi ... če in ko pa nas pljačkajo, je druga zgodba ... pljačkajo nas še naprej, le vir je drugi ... budalo nerazgledano jr. ...

    • hudini 20:14 19.september 2020.

      In kaj si ti imel od tega če je država pobrala dobiček in so ga nato pokradli razni direktorčki državnih firm seveda politično nastavljeni,mogoče pa si eden od njih ali pa kak delomrzneš ki se napaja iz državne blagajne,ane budalo

    • Zikollino 08:06 20.september 2020.

      Budalo nerazgledano mlajši ... pljačkajo naprej, vir je drugi ... kolikor jim bo/je zmanjkalo iz bank, bodo dobili drugje, morda višji davki zate ... česa ne razumeš?

    • kapibara1 09:16 20.september 2020.

      ziko- za kaj si pa jezen/ nesramen/ žaljiv.. kaj imaš od tega..?

    • Zikollino 07:34 21.september 2020.

      Kako nesramen? Imenujem ga, kakor je on mene, preberi njegov komentar ... sicer pa, z oslom se ne da komunicirati, razume le gajžlo ... žal ...

    • hudini 20:03 21.september 2020.

      Aha,torej delomrznež na državni blagajni,zdaj mi je vse jasno

    • Zikollino 08:06 22.september 2020.

      Covidu ... s puško magari ... za hlapce rojeni, v hlapce vzgojeni ...

    • hudini 15:07 23.september 2020.

      Ti se pa klanjaš Jankoviću in si še večji hlapec samo da tvoja omejena pamet tega ne doumi

    • Zikollino 07:40 24.september 2020.

      Ko že omenjaš Jankovića ... počni to še naprej s spoštovanjem ...

  • Avatar jezeran
    jezeran 10:24 19.september 2020.

    Zanimivo, kako lahko banka, ki je pokradla delničarje, prevzela PBS, bila dokapitalizirana ne vem kolikokrat, nato prodana za drobiž, kar naenkrat postane največja banka v Sloveniji. Vmes pa kupi še drugo banko v Sloveniji. Prej pa non stop izgube, pa ...prikaži več vlaganje denarja v njo. Tukaj se vidi kako se krade pri nas.

    • hudini 20:16 19.september 2020.

      Točno to,če bi ostala v državni lasti bi še vedno sponzorirala politiko in ne bi blo nobenega dobička.

  • Naklonsky 08:08 20.september 2020.

    Dokapitalizirana lopovska KBM, z neslavno krajo premoženja delničarjev, je kupila drugo lopovsko banko... kaj pomeni za stranke? Nič - samo sramoto, da poslujejo s takšno banko.

  • refara9354 11:10 19.september 2020.

    Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma.Nikoli nisem mislil,da bi to imel možnost,vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim. workreviews10.com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.