Slovenija
139 ogledov

Belokranjski poslovnež se je izkazal

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • valerijakregar 08:12 26.marec 2015.

    v naši vuko***ini smo vsi pred zakonom "enaki".za razliko od tistih, ki so pokradli milijone !imate, kar ste volili.

  • Papaja Popi 08:31 26.marec 2015.

    Več pokradeš, boljše se imaš.Torej, če kradete , kradite na veliko, da se bolj splača.

  • dimnikar 08:35 26.marec 2015.

    Kaj je to delal, da je v slabih dveh letih "odplacal" 5 mio evrov? Jaz bi tudi tako sluzbo.

  • maresem 10:39 26.marec 2015.

    Bagra sodnikova. Sram me je, da živim v tako gnili državi. Gnoj od gnoja, tako Južna, kot tisti, ki podpirajo to mafijsko zalego.

  • micika 22:26 26.marec 2015.

    sramoto dela belokranjcem in meni tudi

  • dragec 08:06 26.marec 2015.

    Kdaj bo Južna vrnil 5 mil.EUR državi-------družbeno koristno delo -----v kamnolom,

  • kapibara 09:12 26.marec 2015.

    Ne skrbi, saj mu bodo odvzeli oprano premoženja.. pa ne misli resno tega..!!!

  • luckyone 09:27 26.marec 2015.

    Super novica, zdaj se na sodišču lahko sklicujem na tale primer, v primeru da me dobijo, ko bom ukradel kos kruha in pašteto.

  • mph 09:50 26.marec 2015.

    Kakšna farsa spet od države. Tu pa tam naredijo sodišča kaj kot treba, potem pa taka novica. In popravk, ne gre za poslovneža, ampak gre za lopova.

  • KLOBO 10:04 26.marec 2015.

    Zemljaci skup držijo , ni kaj !!! Za tako milo, res milo kazen, je prav gotovo zaslužen njegov zemljak - belokranjec , sodnik Anton Panjan, ki je bil še do nedavnega predsednik Okrožnega sodišča v Ljubljani. No ta gospoda je ...prikaži veče sedaj že napredoval, je že predsednik Višjega sodišča v Ljubljani, Južna pa kljub 5 miljonskemu oškodovanju - torej kraji, svoboden človek!! Ni kaj tovaršija na vseh nivojih !!

  • marabunta 11:05 26.marec 2015.

    bruhhhh.....in kaj naj bi bilo to družbeno koristno delo?? rezultati so očitno znani samo nekaterim in ti so verjetno na isti valovni dolžini kot ta model....ja, moraš pač imet dnar in veze

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 11:15 26.marec 2015.

    Lažejo.Koliko jaz vem ga tam ni bilo.Sta pa z direktorco v dobrih odnosih.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 12:50 26.marec 2015.

    " ter oškodovanja cestnega in gradbenega podjetja CGP za skoraj pet milijonov evrov"če 5 milijonov ni vrnu potem je to pesek v oči in čisto nič drugega. jz bi tud šel za leto dni in 9 mesecev delat ...prikaži več družbeno koristno delo če bi za to dobil pet milijonov evrov. Sam da jz nism tak k bi kradu drugim. Družba pa nagrajuje tiste k kradejo ..ne pa poštenih ljudi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.