Slovenija
11783 ogledov

Starostna meja za poživitveni odmerek se niža

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Gandi123 15:03 11.oktober 2021.

    Ravnokar sem dobil svoj poživitveni odmerek - tretjo kavico!

    • rd2dmk2 18:54 11.oktober 2021.

      a ti je kaj ostalo ? jest tud rabim ..

    • lovro4 20:24 11.oktober 2021.

      Sigurno te bolj poživi kot omrtviveni odmerek, he,he.

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 15:41 11.oktober 2021.

    Pričakovano, hočejo doseči 70% precepljenost kot jim je naročil Janez. Kaj in koliko bo on dobil za to, je seveda skrivnost..."Stroka" bo očitno šla še naprej preko trupel...Sicer pa je v Izraelu tretjič cepljena menda že polovica prebivalcev, pa imajo ...prikaži več v bolnišnicah podobne razmere kot pri nas, razlika je le ta, da so tam v bolnišnicah praktično le cepljeni, saj jim je necepljenih očitno zmanjkalo..

    • Ender3 16:48 11.oktober 2021.

      lluckyss👍, vsakemu razumnemu je, že dolgo znano, da cepilno histerijo določa politika in ne neodvisna stroka. Le politiki je znano, zakaj se promovirajo zgolj ameriški proizvajalci, ki so dobili za proizvodnjo cepiv ogromno denarja, s tem pa tudi monopol, orožje ...prikaži več /cepiva/ proti tej biološki vojni. Vse se je začelo in se bo končalo v ZDA. Najprej genetika pri nastanku kovida19, potem genetika za njegovo kontrolo. Priprave za to, pa so se začele vrsto let prej.

  • Kirka 15:14 11.oktober 2021.

    V zadnjih dneh sem večkrat slišala o registraciji cepiv proti covidu. A mi lahko kdo pove, katera teh cepiv so registrirana in od kdaj.

    • lovro4 19:44 11.oktober 2021.

      Za redno uporabo nobena. Samo za v sili. Ki pa je ni, kot veste. Sila je edino vladi, ki je podpisala, da bo toliko in toliko ljudi cepila, pa ji nikakor ne uspe. In če ji ne uspe, ne bo ...prikaži več novih pufov. In vlada bo padla, kot je v Romuniji, ker se ljudje niso hoteli *cepiti*. To je vsa zgodba. Tako da, draga Kirka, če se boste cepili, bo Janša dobil denar. Sicer ne. Toliko o skrbi za zdravje. Za vsakega, ki se cepi, Janša dobi toliko in toliko eurov. Zdaj veste, zakaj taka prisila.

    • lovro4 19:50 11.oktober 2021.

      Experimentalna faza, testiranje tako imenovanih cepiv traja do leta 2024. Včasih so poskuse delali na živalih, zdaj na ljudeh. Zato morate podpisati papir, kjer piše, da se zavedate morebitnih posledic, s katerimi so vas seznanili (pa vas niso) in v ...prikaži več primeru, da umrete ali zbolite, se torej strinjate, da ste za vse krivi sami.

  • si_rob 16:10 11.oktober 2021.

    Naj si beovička opali še kakšen ali kolikor rabi poživitvenih.

  • bi_ba 16:24 11.oktober 2021.

    Zmeraj bolj je jasno, da nimajo pojma o ničemer.

  • kapibara1 15:29 11.oktober 2021.

    Se govori da bode do Novega Leta starost za poživitveni VSI, kajti z Novim Letom kovid koda zapade v nulo, če nisi 3 x špiknen

  • rd2dmk2 18:18 11.oktober 2021.

    ok, ste govorili: zaupajte stroki in znanosti. zaupajte, ker so cepiva varna. in sedaj.. sedaj me postavite ne enkrat dvakrat pred zid.. ja silite me da se cepim in silte me da se sam odločim kaj bi rad. torej moram ...prikaži večm sam postati STROVONJAK da sam ugotovim kaj je zame najmanjše zlo iz koktejla zvarkov. e gospoda dohtarji in svetovalci, Beovička, krek in Poklukar, pa če že moram sam sebi podpisat obsodbo, pa mi vsaj dajte vaš honorar, saj očitno ste samo še za to.

  • molka 17:23 11.oktober 2021.

    beovička pokupljena laznivka in morilci

  • lovro4 18:59 11.oktober 2021.

    Kako to mislite, poživitveni odmerek? V bolnicah so v več kot 85% cepljeni ljudje, ne le pri nas, tudi v UK, Izraelu. Vi pa govorite o poživitvenem odmerku. Ne vem, ko so nas včasih cepili s pravim cepivom, nas ni ...prikaži več bilo treba poživljati, he,he. Se pravi, da tole ni cepivo. In zakaj naj bi bil človek poživljen, če mora potem v bolnico? Meni tole izgleda ko omrtvitveni odmerek.

  • lovro4 19:02 11.oktober 2021.

    Na kardio-vaskularnem oddelku se je število kapi skoraj podvojilo. Kaj, te tale požitev tako poživi, da ti odpove srce zaradi samega veselja?

  • Avatar Leon
    Leon 19:32 11.oktober 2021.

    Starostna meja za priporočilo cepljenja s poživitvenim odmerkom se prav tako spušča, in sicer na 65 let ? Torej s tretjo d cepiva bodo rešili problem čakalnih vrst za operativne posege , sprostili postelje v DOS ,privarčevali na pokojninah in ...prikaži večn povečali kapacitete v krematorijih . V MB je nov krematorij zgrajen letos ,to lahko pričakujemo sedaj v vseh večjih mestih . https://sobotainfo.com/novica/lokalno/foto-pred-cetrtim-valom-kupili-novo-pec-za-upepeljevanje-vredno-vec-kot-pol-milijona

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 22:42 11.oktober 2021.

    Vse okoli cepljenja je tako zblojeno in zmedeno, da ni čudno, da se ga ljudje bojijo in ga odklanjajo.

  • Naklonsky 12:06 12.oktober 2021.

    Danes se pa samo oglašajo komentatorji 'cveta inteligence' slovenske znanosti. Še dobro, da imamo takšne kredibilne znanstvene dodatne razlage, ha ha.

  • Avatar jate
    jate 20:41 11.oktober 2021.

    ste najbrž želeli napisat " usmrtitveni" odmerek kajne??

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.