Slovenija
68233 ogledov

Šolanje na daljavo bi združili s krompirjevimi počitnicami

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • marsal22 18:52 12.oktober 2020.

    to tvoje :"življenje z virusom" , bo na koncu odnesel vlado Janeza Janše ! Jaz bi te takoj nagnal iz svetovalne skupine , ker si vprašljivo sposobna !

  • MihaPu 22:06 12.oktober 2020.

    Kdaj bo ta represija nad narodom in norčevanje iz naroda končano? Ljudje moramo začeti očitno to, kar je mulc naredil na Hrvaškem. Škoda, ker tam fante ni kakšnega parlamentarca in odgovornega za ta nateg ustrelil, stradal je žal policaj kateremu ...prikaži več je obramba tistega lažnjivega svinjaka delo. Policaj ni kriv, ampak ko se raja upre, bodo stradali tudi nedolžni.

    • NeAnonimni 11:39 13.oktober 2020.

      Žal je bil 22 letnik tako zaveden, da na žalost ni s sabo vzel nobenega škodljivega.

  • popokatopetl 09:20 13.oktober 2020.

    Žal ni druge kot "življenje z virusom". Ampak kaki si predstavljajo, da jih bodo ljudje ubogali, če stalno menjajo navodila in to za 180 stopinj. Najprej 2 meseca totalnega lockdowna, ko je po prvem bilo jasno da ni več krize. ...prikaži več Potem nate bone pejte se drenjat na plažo. Potem spet zaklepat in očitno spet nepripravljeni. Pravijo da so poskusili švedski model, ampak to ni š od švedske. Lepo so pokazali, da so nesposobnejši od Šarca.

  • Avatar Leon
    Leon 19:31 12.oktober 2020.

    Izjave "stroke" ,da nekateri ne želijo ali se ne spomnijo s kom so bili v zadnjem tednu ,14 dnevih ali več je čisto zavajanje ,saj nimajo pojma o inkubaciji virusa . Kako naj vem s kom sem bil vse zadnjih ...prikaži več 14 dni ? Služba ,družina ,rekreacija ..........bodo pa zapirali kako se bo kdo spomnil !

  • izy 06:47 13.oktober 2020.

    Počitnice so namenjene razbremenitvi otroka od šolanja. Me zanima kam bo za krompirjeve počitnice šla Beovićeva?!?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.