Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
2547 ogledov

Besen zaradi 2,60 evra

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Sarko Sarko 07:18 18.maj 2017.

    takojšje hitro ukrepanje - zamenjaj banko ....

  • Johnny13a 21:44 22.maj 2017.

    Račun pri NLB imajo samo še... Ne vem kak profil...Zurnal je polhn reklam in služi od bralcev za bedaste članke brez vsebine, vsak tretji članek je že reklama za kej (odkrita ali pa prikrita), tako da o etiki ...prikaži več 2,7 EUR?Poslati dopis ni samo strošek papirja, tiska (cca 5 centov), kuverte (cca 5 centov), poštnine (cca 40 centov), ampak tudi ljudi, ki to pregledujejo, printajo, razvijajo programsko opremo, ipd. Tako da 2,7 EUR še ni tako veliko...Če vas pa moti, pa drugič obveznosti poravnajte pravočasno?

  • cogocogo 08:19 13.junij 2017.

    amili se mi tisti ki se vztraja pri tej zlocinski banki a nas niso ze dovolj izropali se jim pustite ropati se naprej preko vasih racunov ,,ste tako leni da zamenjate banko ???? ali vam je vseeno da se ti ...prikaži večo da se ti izmecki norcujejo iz vas

  • Five 12:51 20.maj 2017.

    Uboga banka! Še premalo dobi!Vse kar si naštel, je že zdavnaj 100 krat preplačano.Bankirji tud centa ne bodo pozabili vzet.Tako kot država.

  • jozicamurn 17:41 17.maj 2017.

    Se strinjam, banke imajo previsoke marže in nas ropajo pri lastnem denarju, ki jim tam gor stoji (in iz katerega obračajo obresti ter tvegajo z vložkom/investicijo v tvegane fonde po svetu). Na roke pa ne moremo biti legalno plačani in ...prikaži več rabimo po zakonu podati TRR, kjer bi se izognili stroškom in storitvam bank. Vrtimo se v krogu in strižejo nas ter vsako leto povečujejo stroške vodenja. Še mal, pa še mal, pa še mal, ma sej lahko še dodatnih 0.20 eur centov, ma sej lahko še 1 euro, sej lahko še .. inšpekcija pa NIČ.

  • cogocogo 08:17 13.junij 2017.

    ja vidi se da delas v tej kriminalni banki ,taki kot si ti ste podn clovestva ,,vsakemu se lahko zalomi in pozabi kaj poravnati ,,a pri vasi banki ste res izjemno necloveski kaj naj narod rece na vse kar smo ...prikaži več na vse kar smo vam zaradi kriminala .ropanja ze dali ali bolje ste nam ukradli vsi ki imate prste pri tem bi vam jik morali posekati res se mi gabis z tem komnentarjem da te poznam pa ti pljunem v pokvarjeni gobec ,,si to kar clovek ne bi smel biti ,,sicer pa ves kaj si lahko mislim o takih kot si ti

  • Thomy 07:29 18.maj 2017.

    Meni se pa to zdi en čisto brez vezen in siten članek. O takih malih brezveznih zamerah lahko pišeš dnevno... Moja nona je o takih grozotah cele dneve nakladala; še dobro, da ni bila novinarka.

  • Alen Jazbec 08:58 18.maj 2017.

    Vsa čast, sam sem jo in se mi nič ne kolca!!!!

  • MihaPu 21:58 07.avgust 2017.

    Takoj ko ni bilo dovolj sredstev, bi lahko počakali na prvi priliv sredstev, ki je zmožen takšnega poplačila 2.60 eur. Tudi tak sistem obstaja, ampak ne, raje bodo poslali 2 preverbi v enem tednu, da bo znesek 5 eur. Židje ...prikaži več služijo kot zmešani, inšpekcija pa ne naredi nič.

  • janez123 09:03 18.maj 2017.

    Jah. Mislim, da je to potrošniški aspekt. Definitivno ne bom komentiral upravičenosti nad višino zneska ali je to 2,60 EUR ali manj, vendar moram komentirati tole "zastonj" in da nič ne "košta" banko.Banka je morala v preteklosti sistem razviti, ...prikaži več torej je bilo potrebno plačati nekoga, da je to naredil, da to podporo imajo. Vsakodnevno morajo laufati sistemi, ki omogočajo, da procesi delujejo. Mašina potrebuje elektriko. Pravtako imaš v procesu polno nekih ljudi. Nekdo mora realno tole zapakirati oz. realno odnesti ali posredovati pošto nekam. Res je da so realni stroški verjetno precej manjši, vendar obstajajo poleg enega a4 lista in znamke.

  • Dragan Marina Mudrinic 16:23 17.maj 2017.

    In si še kar pri NLB ( najslabši banki v EU ) -

  • francl12 16:37 17.maj 2017.

    ja madona...namesto, da tule jamraš, pejt raje na drugo banko in podpiši prenos....to je lahko urejeno prej kot si tale dopis skupaj spravil!!!Na NLB so res samo še.....no ja, se raje vzdržim.....misli si lahko samo svoje.Meni ni bilo ...prikaži več nikoli žal, da sem se že pred 3 leti prestavil!

  • michonz 17:07 17.maj 2017.

    Slabše, bolj nategovalske banke od NLB ni, ne vem kaj je ljudem ki so še vedno pri njih

  • pravicnez 09:02 18.maj 2017.

    Kdo naj bi se nategnil z razpisanimi delnicami, kjer bo polovica še vedno pod nadzorom roparskih elit.

  • Aleta 09:06 18.maj 2017.

    Nikoli ne bi imela NLB za svojo banko....

  • korisnik_362 13:28 18.maj 2017.

    Ni čisto primerljivo, saj na NLB plačujem "naročnino" za vodenje računa in še posebno naročnino za spletno banko.

  • tecumseh_1975 19:35 18.maj 2017.

    Ko si je Medja kupil novega BMW-ja sem naslednji dan zaprl račun pri njih.

  • Pepe007 09:55 18.maj 2017.

    Glede na tako razmišljanje, bi moral biti portal zurnal24 zastonj, torej brez reklam. Saj ga ne tiskajo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.