Slovenija
39062 ogledov

Bešič Loredana sodelavci zapuščajo kot po tekočem traku

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Toma 18:25 12.september 2022.

    Samo pri vrhu plešejo, pa največji bedaki zraven. Ostali pa že vidijo, da dolgo ne bo več tako šlo.

  • bljitva 17:36 12.september 2022.

    nekaterim zgleda ni več do plesa...

    • jakec1575 20:21 12.september 2022.

      Vsem, ki so ga hoteli ustaviti. Spremembe bojo rezale

  • lojs 17:58 12.september 2022.

    ja. čudno čudno, na zunaj , ampak nič čudnega za marsikoga , ki vsaj malo razume kako deluje zdravstvo ... oseba na visokem položaju je nagrajena, ah ne bo šlo več, ... pa kaj se vi greste? ... nobenega presenečenja ...prikaži veča za tiste, ki vemo, kam ves ta teater pelje ... ostali pa še uživajte

  • miho 19:51 12.september 2022.

    Bog je njegov sodnik (Daniel - moj sodnik je bog). Mi ne moremo soditi. Sodil bo bog. In ne, ne bo odstopljen s strani ljudi. Ostal bo, dokler ne bo ta golobja vlada padla.

    • lojs 20:04 12.september 2022.

      ne verjame, da bo ostal do konca

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 00:01 13.september 2022.

    Baje je res kar težak! In ima nore zahteve!

  • Naklonsky 17:00 12.september 2022.

    Dejstvo je, da je Bešič Loredana obul v prevelike čevlje. Skratka, veliki plani so na način, ki ga izvaja, neustrezni - torej iz reforme zdravstva ne bo nič, razen PODALJŠANJA tako opevanih čakalnih vrst.

  • bljitva 17:32 12.september 2022.

    odplesali so svoje...

    • jakec1575 20:22 12.september 2022.

      V 100dneh je vec naredil ko vsi ministri od kebra dalje skupaj.

    • Avatar NX11
      NX11 20:26 12.september 2022.

      Kaj pa je naredil?

  • optimist11 20:13 12.september 2022.

    Upam da se zavedate v kaj je dregnil zdravstveni minister. Delo po starem pomeni propad. In vsi ki bodo izgubili privilegije bodo proti njem. To pa ni srednji kader in novi zdravniki...

  • jakec1575 20:15 12.september 2022.

    Besic je tezak karakter in deloholik. Verjetno mnogi niso zmogli direktnih besed. Oz bi verjetno v mehkuzni druzbi sodilo v mobing ze. Tip hoce rezultate jutri. Tudi jansa ne mara lenob. In nesposobnih.

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 07:29 13.september 2022.

    Napovedal je, stroge ukrepe proti koruptivnim zdravnikom...alora, gremo raje prej sami, kot z disciplinsko in sramoto v žepu !!! Kdo pa rabi šefa ki bo vsem všečen ? imamo Boruta...

  • Svobodnež 19:30 12.september 2022.

    Toma, Naklonsky in bljitva: glede na vaše izjemne kvalitete me strašno čudi, da Golob ni ponudil pomembnih položajev vam trem. Glede na to, da ste bili verjetno Janševi najsposobnejši svetovalci, je Golob napravil veliko napako, da vas ni vključil v ...prikaži več ekipo. Danes bi imeli vsaj 80 odstotkov problemov definitivno rešenih. Še več: vi bi imeli že pripravljene rešitve za probleme, ki še sploh ne obstajajo. Sedaj se mi je šele posvetilo, zakaj je Janševa vlada bila tako uspešna. :-)))

    • lojs 20:10 12.september 2022.

      zakaj se pa ti ne pridružiš svobodi, ti svobodni svobodnež ... izrekel si izredno lepo in modro misel ... "problemi, ki še sploh ne obstajajo" ... ali bodo ali pa ne bodo, zakaj sploh govorimo o njih, če jih sploh ...prikaži večh še ni? ... res je zime še ni, se pravi zebe nas še ne, torej ni problema ... vse čestitke za izvrstno modro misel, fasciniral si me

    • onxxx 20:13 12.september 2022.

      Holob je raje vključil stroko-2 zdravnika ki nimata izkušenj ne v vodenju ministrstva za zdravje in ne v vodenju in organizaciji dela v UKC, jasno?

    • Avatar NX11
      NX11 20:34 12.september 2022.

      Me zanima koko dolgo boš uporabljal svoj bebav nick 'Svobodnež'. Rajanja bo kmalu konec. Hecno, da si si upal omeniti golobovo kadrovanje. Na tvojem mestu bi se skril v najglobjo luknjo. Od sramu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.