Avto /avto/iz-druge-roke
14631 ogledov

Iz oglasa: Fiat uno, letnik 1996, cena 5.900 €

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dizelcek 13:42 15.avgust 2020.

    Avto je absolutno vreden 5.900eur. Ima 900km, po slikah je videti praktično novo vozilo, samo da je izdelan leta 1996 iz kvalitetnih in dobrih časov. Gre namreč za zelo preprost avto, katerega uporaba je zelo preprosta, glede vzdrževanja in popravila ...prikaži več se vam v denarnici nič ne pozna pri izgubi denarja. Je siguren avto, katerega lahko tudi za pol leta parkirate in ko ga potrebujete samo obrnete ključ in se vozite. Avto je absolutno vreden nakupa za ljudi kateri radi preprosto živijo v življenju.

    • romy 22:19 15.avgust 2020.

      Vžig je odvisen od akumulatorja,g.dizelček...

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 22:45 15.avgust 2020.

      Pa svečke,pa špula,pa kabli,pa predvžig, pa frtajler,pa frgazer,pa šobe,pa sreča, pa da si nafakali,pa radkapa,pa kabli,pa rotor,pa stator,pa lambda sonda,pa varovalke,pa releji,pa lučke morjo ugasnit,.... .Poglej koliko je vsega tega barvice romy.

  • Snežinko 11:34 15.avgust 2020.

    ... in tudi JE vreden. Dvomim pa, da se bo našel kdo, ki je pripravljen plačati tako ceno zanj. Eno je namreč, koliko je avto vreden teoretično, povsem drugo pa, za koliko se lahko proda. Recimo nek star avto lahko ...prikaži večo kupiš poceni, popraviš rjo, prebarvaš, narediš generalko na motorju... tak avto je potem "VREDEN" veliko, prodal pa ga boš za čisto izgubo - za nek drobiž.

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 15:40 15.avgust 2020.

    To niso pravi podatki o pospešku in končni hitrosti.Avto leti ko strela... .Sem kupil od starega gospoda(1.lastnik)iz Savinjske doline,1,0 i.e. 34Kw,leta 2005.Letnik 98, 47.000 km,kot nov... .Ko sem ga odpeljal ni šel po avtocesti proti Ljubljani več kot 80.Sem se ...prikaži več bal,da mi bojo trobili,pa še žrl je 8 litrov... .Ko sem zamenjal gume,jih pravilno napumpal,naredil servis,zamenjal olje v menjalniku... in take malenkosti,je avto šel okoli 170 po

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 15:42 15.avgust 2020.

      stari cesti Senožeče-Sežana,3-je smo bili notri.Poraba je bila okoli 7,originalni deli poceni.Ni bil slab... .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.