Avto
5321 ogledov

Bi lahko prepovedali uvoz starejših dizelskih avtomobilov?

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tomo333 09:21 03.junij 2018.

    Ne samo da gre za odličen predlog, po mojem je to tudi nujno potrebno storiti. Nemčije so polna usta varstva okolja, da pa izvaža svojo svinjarijo na vzhod, tam pa nimajo težav. Zato bi naša država morala zaščititi svoj interes, ...prikaži več varovanje okolja, zraka. Torej upam, da bo naslednja vlada našča način, da se tak uvoz okoljsko neustreznih vozil prepreči!

  • brencl47 15:05 03.junij 2018.

    Saj ni treba prepovedati uvoza, dodajo naj se le dodatne obremenitve pri prvi registraciji tako uvoženega avta pri nas - po 1.000.- € za vsak EURO x pod EURO 5.

  • vzev 08:31 03.junij 2018.

    Bedast predlog. Boljše je imeti EURO 5, kot pa slabše. In na takšen način bodo Slovenci prišli ceneje do novih avtov. In kaj je s tem narobe. Ali je boljše, da se še nekaj let vozijo npr. z EURO 3, ...prikaži več ali pa kupijo avto, ki bo EURO 5.

    • Snežinko 08:47 03.junij 2018.

      Slabo si prebral! Gre za avtomobile POD Euro 5, torej euro 4,3,2...! Ok, uvoza res ne morejo prepovedati, ampak prepovedo lahko registracijo takih vozil, pa vožnjo po mestih, tako kot Nemčija, kajne? =bemti se res tile ljudje na ministrstvu res ...prikaži več čisto nič ne znajdejo... seveda, najmanj dela bo, če rečejo, da se ne da.

    • vzev 09:09 03.junij 2018.

      In zakaj bi komplicirali? Zaradi nekih eko freakov? Govorijo kako hudo je vse onesnaženo. Kako je vse nevarno. Po drugi strani pa ljudje živijo vedno dlje. V glavnem bedarija.

    • Lovebites 10:09 03.junij 2018.

      @vzev.. bravo,se popolnoma strinjam s tabo.Dobro napisano.

  • ode 12:53 03.junij 2018.

    Pred nekaj dnevi peljem po zaloški vLj. za 15 let starim d vw polom: ob speljevanju in vsaki višji prestavi se je iz njegovega izpuha zavalil gost, sivo-rjav dim. Kako je prišel čez tehničnega? Takšne avtomobile in tiste, ki spodaj ...prikaži več puščajo olje, je treba SPRAVITI S CESTE, ne pa prepovedati uvoz nekaj let starih, brezhibnih avtomobilov.

  • Lovebites 08:46 03.junij 2018.

    Prebil al kaj si ze,nehaj prbijat s temi dizli.Dokler ga sam placam,kupim vinjeto, placam zavarovanje in cestninsko takso,mi ne bo nihce diktiral,kak avto naj vozim.Imam euro 6,prodajalec je zatrdil,da je cist kul.Al je na drva,nafto,bencin,me en drek briga.Kje ste bili ...prikaži več pred desetletji s temi ekoloskimi idiotizmi?Mislim,kot da bo ukinitev dizla prinesla neko razsvetljenje.Ko pa mi boste vi kupili avto, placevali zavarovanja in servise,potem pa se lahko oglasate.Do zdaj pa shut the f.. up z dizli

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.