Svet
1269 ogledov

Biden presenetil z obiskom v Kijevu

Komentarjev 30
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 11:38 20.februar 2023.

    Ne vem zakaj je treba Ruse še podpihovati? Čakam kdaj bo Putinu dvignilo pokrov. Biden je pa itak marionetka tistik, ki res vodijo ZDA.

  • Avatar pantani
    pantani 11:32 20.februar 2023.

    Za bruhat!!!

    • Jernej65 12:30 20.februar 2023.

      No potem pa kar bruhaj, baje pomaga, če se preveč nažreš ruskih pirožk.

    • Ender3 15:05 20.februar 2023.

      Jernej..takšni kot, si sam lahko bruhate že od pretečenega pingo C soka. Že nekaj Ivekove sode bikarbone pa vam takoj odleže...

    • Jernej65 16:39 20.februar 2023.

      Iveka si ti nekam zatlači, mene boli kurac zanj.

    • Avatar pantani
      pantani 19:56 20.februar 2023.

      jernej,prosim,če se speleš pod pomojimi komentarji!!!

    • Jernej65 21:49 20.februar 2023.

      A ti me boš naganjal. Prav ti, ki si kot rambo non stop sral pod mojimi, s svojimi žalitvami. A si bil med tem v kakšni poboljševalnici mogoče, da so te mal manire naučili. Bom pisal kjer bom hotel, ko ...prikaži več bom imel kaj napisati.

    • Avatar pantani
      pantani 06:23 21.februar 2023.

      Idiot!!!

    • Jernej65 07:54 21.februar 2023.

      No vidiš, nič se nisi spremenil.

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 12:25 20.februar 2023.

    Če nebi bil zainteresiran za prodajo orožja in podpihovanje vojne do zadnjega Ukrainca, ga nebi videl, kakor ne prejšnji dve leti. Kolko drugoh predsednikov ZDA je bilo do sedaj v Ukraini na obisku v zadnjih 30 letih?

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 12:37 20.februar 2023.

    Zelenskemu in Ukrajini bi najbolj koristilo, če bi se "Bidenu kaj zgodilo" na tem obisku in bi seveda obtožili Ruse...Zato takšni obsežni varnostni ukrepi..O prihodu je bila obveščena (neuradno) tudi Moskva, da ne bi slučajno prišlo do nesrečnega slučaja...

  • janči 17:50 20.februar 2023.

    Si zamislite, da bi bil Zelenski na Putinovem mestu? Sploh ne bi bilo potrebno dolgo čakat, pa bi zeleni neuravnovešenec aktiviral jedrsko orožje in bi bili sedaj že adijo. Še dobro, da ima Rusija Putina za predsednika. Nihče drug ne ...prikaži veče bi Ukrajincev toliko šparal.

  • Jernej65 12:35 20.februar 2023.

    Putler pa bruha ogenj v svojem bunkerju 200 metrov pod zemljo.

    • Ender3 15:08 20.februar 2023.

      jernej.. podobno kot prikletna imena v kleti Trstenjakove. Namesto ognja bruhate samo enoumje..

    • Jernej65 16:33 20.februar 2023.

      Enoumje, a ne moreš za spremembo enkrat izumiti kakšno drugo brsedo. Se že ponavljaž kot papiga.

  • Toma 11:58 20.februar 2023.

    Da mi je sedaj videti Putlerjeve plesoče čeveljce!

    • Avatar Jurič Zvonko
      juric 12:26 20.februar 2023.

      Boš jih kmalu videl, kr pojdi v Ukraino, tam jih boš še pobližje videl...

    • Toma 13:27 20.februar 2023.

      Kje si pa upa v Ukrajino, debil!

    • Ender3 15:11 20.februar 2023.

      Toma, Putin si bo vzel koliko si bo želel, to je že vsemn jasno . Žal ste aktivisti redka izjemam

    • Jernej65 16:44 20.februar 2023.

      Kaj bi Putko dal, da bi se lahko sprehajal po Kijevu. Že eno leto si prizadeva. Pobiti je že dal 200000 Rusov, a mu želja še ni uslišana in mu tudi nikoli ne bo. Naj kar sanja debil morilski.

    • janči 17:52 20.februar 2023.

      Mislim, da Bidenovi čeveljci v teh dneh bolj plešejo, kot Putinovi, hahahahah.

  • Kmodri 12:29 20.februar 2023.

    Vsekakor spodbuda Ukrajini, da brani demokracijo.

    • leonardo 12:49 20.februar 2023.

      A ja, Biden brani svoje koristi ne pa ukrajinsko demokracijo. Mar mu je za ljudi, tako kot mu ni bilo mar za Vietnamce. Kje pa je žakel z denarjem? Tega pa naj dostavlja EU, kaj? Kaj če so otroci po ...prikaži več svetu lačni, glavno, da se vojna ne konča in ameri drago prodajajo orožje, mi pa ga plačujemo! Najprej je treba odstraniti evropske militante z našo Fajonovo vred!

    • Kmodri 13:45 20.februar 2023.

      Drži tudi to, kar si napisal! Vendar raje demokracijo zahodnega tipa, kot pa Putlerjevo.

    • Avatar pantani
      pantani 14:55 20.februar 2023.

      Ukrajina pa demokracija, sta dva različna pojma!!!

    • leonardo 15:29 20.februar 2023.

      Kmdori, ti kar bodi ameriški hlapec in prevzemi njihovo demokracijo. Bore malo jo še imajo! Jaz pa sem Slovan in z ameriškimi priseljenci imam bore malo skupnega. Vsak po svoje, a ne?

    • Kmodri 23:20 20.februar 2023.

      Obe strani sta hinavski, vendar ker izbire ni je Zahodni tip demokracije še vedno bolj sledi izborjenim pravicam francoske revolucije. Sem ponosen Slovenec, ki kritično znam razmišljati. Hlapec si kvečjemu ti, ki se t.i pripelješ Slovanom! Slovani smo ljudje s kritično presojo!

    • Avatar pantani
      pantani 06:26 21.februar 2023.

      Bedak!!! Kritična presoja mora vedno biti.kam pa pridemo, če samo kimamo in se strinjamo z vsem kar nam servirajo,aja to me zelo spominja na Severno Korejo, idiot zagaman!!!

    • Kmodri 16:09 21.februar 2023.

      Leonardo, ti si slovanski hlapec Carja Blaznega in ga obožuješ ter komaj čakaš, da boš lizal njegov diktatorski neonacistično škorenj. Za hlapca si bi rojen za hlapca vzgojen, ker ne primoreš lastne kritičnosti in bi se raje slepo udinjal Carju ...prikaži več vlažnemu, zgolj zato, ker si Slovan. Vendar so Slovani skozi zgodovino vedno obračunali z lastnimi titanskimi vladarji! Taka usoda čaka tudi Putlerja

    • leonardo 11:20 22.februar 2023.

      Kmodri, ali si pozabil ali pa nikoli vedel, da so Ameri zatirali črnce veliko bolj kot carji v Rusiji? Kot mi je znano Slovani niso imeli sužnjev. Na zdravje tvoji demokraciji!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.