Svet
451 ogledov

Biden: Putin bo na dolgi rok plačal visoko ceno

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Katlyn_Evans 10:04 02.marec 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝑾𝒘𝒘.𝑱𝒐𝒃𝒛𝑪𝒂𝒓𝒕.𝑪𝒐𝒎

  • rd2dmk2 09:35 02.marec 2022.

    putin ne bo plačal nič.. še zaslužil bo.. Biden tudi , mislim - zaslužil. plačal bomo pa tudi mi v sloveniji, fest hudo. če samo pomislim da bi morali sprejet 200.000 beguncev. kdo bo to vzdrževal ? veste če sze ...prikaži več spregledali v EU se najprej mora iz vsake države plačat , da se potem nekaj nazaj dobi. preverite klaj pomeni neto plačnica. pa da ne omenjam še drugih težav. kaj mislite kako bo s turizmom če se tole vleče kot covid. pa industrijo. dane omenjam trga delovne sile..

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 08:52 02.marec 2022.

    Putin bo pač plačal zahtevano ceno, verjetno dobro ve v kaj se je spustil....Vendar na dolgi rok to pomeni stabilizacijo Evrope in ponovno vzpostavitev razmerja moči... Ker NATO s svojim siljenjem v Rusijo in njena naravna bogatstva ne bi zaključil ...prikaži več z Ukrajino....In takšne zadeve so kot potres, dlje se vse skupaj nabira, bolj silovito potem udari....Tokrat jo bomo očitno odnesli brez atomske vojne, par let kasneje verjetno ne bi..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.