Zdravje /zdravje/aktualno
29640 ogledov

Bilo je vprašanje časa, angleški sev tudi v Sloveniji

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • smejka 14:37 19.januar 2021.

    Oseba je gotovo imela nujen opravek v Angliji.Jao, bože, narod delite na znane in na ????Vlada moja draga, odletite v Anglijo ali Bangladeš, samo pojdite.

  • krucefiks 14:31 19.januar 2021.

    Se mi zdi da mal zamujajo z tem sevom,zdaj se bo naslednji vali govorili o tem sevu in ker je precej bolj nevaren bo še čez poletje se ukrepi izvajali ,jesen pa spet hud pritisk ki bo še stopnjeval,tako da ...prikaži več ne planirajte bohvekaj,vsi cepljeni pa ne bo privilegija brez mask pa to ,žal se hodite testirat kot blesavi pa bo to izvedeno brez problema.Plan se nadaljuje

  • krucefiks 14:34 19.januar 2021.

    Naši hudi ukrepi so del plana in le zato da se v drugih državah dela ravno zato da mislijo kako hudo je,pač nekateri ne zakapirate

  • Avatar Lion007
    Lion007 15:33 19.januar 2021.

    Najprej kitajski sev, pol japonski, zdaj angleški, potem brazilski, argentinski, korejski, kazahstanski....

  • Avatar Leon
    Leon 13:27 19.januar 2021.

    SEVEXIT

  • bi_ba 15:21 19.januar 2021.

    Še malo, pa mi bo jasno, da je vse skupaj izmišljeno.

  • PRESSmafija 18:39 19.januar 2021.

    Samo vi brišite, gamat novinarska. Vedno bom korak pred vami.

  • Avatar Mark035
    Mark035 19:12 19.januar 2021.

    Ljudje zbudite se.. poglejte si ta posnetek, kjer avstrijski poslanec testira Coca-Colo za covid19 in potem sami presodite, ali ta virus obstaja, ali je izmišljen: https://www.youtube.com/watch?v=ltiatiWlUXs

  • domstek 17:17 20.januar 2021.

    Lažnivci prodani.Niti enega dokaza nimate o tem,niti ni narejena nobena raziskava.

  • Skipi 13:40 19.januar 2021.

    Se pravi se dotična oseba ni držala zaščitnih ukrepov ne v Angliji da se je okužila, ne pri nas. Predvidevam da tudi ni bila v karanteni kot bi morala biti preden so ji potrdili okužbo. Če si ta ne zasluži ...prikaži veči kazni potem si jo pa res noben ne.

    • asmas1965 14:21 19.januar 2021.

      100% je zdravnik.Tudi lani spomladi je med prvimi prinesel okužbo zdravnik iz Brežic.

  • brencl 14:00 19.januar 2021.

    Ali so dotičnega in njegove bližnje takoj dali v strogo nadzorovano karanteno? V kolikor ne, sankcionirati odgovorne!

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 15:03 19.januar 2021.

    Države se zapirajo, poostrujejo ukrepe, mi pa vse kontra. Nam tudi bog ne more več pomagati, kaj šele ubogi Janša.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.