Magazin /magazin/film-glasba-tv
101 ogledov

"Bine, nehj ga srt ..."

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • titty 11:54 21.oktober 2013.

    Ja! Teja in Jani sta pa taprava dva za ocenjevat! Bravo!

  • Jaka.marinsek 12:10 21.oktober 2013.

    ja res čist taprava dva za komentirat. In ja oni so se imel fejjst radi.. sploh eni, ane?

  • puksicd 12:14 21.oktober 2013.

    Ta Jani je Slovenec? Ker komaj razumem to njegovo pisanje. A ima tip sploh končano osnovno šolo? Sramota ...

  • KOJAK 12:14 21.oktober 2013.

    ejga kua je dej, kk komntar, sloventino sm meu komi dva u školi, sm pou pismn, kuhat pa znam mal bol, sandvič je moj top izdelk... jou jou

  • Ronald Reagan 13:21 21.oktober 2013.

    pa tko, pa ful pa kul, ...

  • mph 15:31 21.oktober 2013.

    Še par dni nazaj bi z veseljem prispeval glas, da odleti Žiga ven, sedaj pa dobi moj glas, da ostane, glede na to, kakšen nivo svoje kulture je pokazal ta drugi.

  • olaf 15:41 21.oktober 2013.

    Ma poglej, uni Tilen nima dosti kulture, ta Žiga, pa je potuhnjenec. Takih asov se je treba bat, ne tistih ki lajajo.

  • Mrcina 16:33 21.oktober 2013.

    Jaooo....ta pobarvan Žiga ? To je en smrkavc, ki ne prenese kritike od nikogar, ne odstopi od svojega mnenja, zmeraj ima prav in naredi vse najbolje itn ??? Čisto nič mi ni všeč. Težko poslušamo njegove komentarje - za njega ...prikaži večga se drugi slinijo? On je slinavec v tem šovu !

  • wild_child 18:51 21.oktober 2013.

    Tilen mi od začetka ni nikakor "potegnil", ker je bil precej zadržan, sedaj pa je pokazal svojo primorsko vročekrvnost in karizmo. Daleč od tega, da bi komu kaj slabega hotel, mu je pa pričakovanju počil film, kot bi vsakemu, katerega ...prikaži več bi lastna ekipa tako grdo izdala. Žiga je tisti, ki si ne zasluži niti dneva več v hiši in gostilni, saj je potuhnjen, tudi enkrat se ni potegnil za ekipo, poleg tega pa ima neupravičeno en strašno "prenapumpan" ego. Rabi nekoga, da ga bo spravil na realna tla - bo pa težko, če za hrbtom še Bineta kritizira..

  • mph 08:12 22.oktober 2013.

    Khm, o kakšni "primorski vročekrvnosti ali karizmi" govoriš, mi ni jasno. Tip je napihnjen neotesanec, ki nekaj sicer ve, poskuša pa ustvarit vtis, da vsaj 100x bolj razume zadeve, kot jih dejansko. Kot rečeno, sem bil prepričan, da bom prvič ...prikaži več glasoval, ko bo na temu, da odleti Žiga ven, tokrat pa sem mu dal glas. In imam še eno prijateljico, ki mi je povedala praktično identično. Žiga vsaj obvlada. Dejansko zaslužita oba, da odletita čimprej, upam, da je mu bo neotesanec sledil prihodnji teden.

  • mph 09:04 22.oktober 2013.

    Kot sem rekel, do Tilna, je bil Žiga moja prva izbira za ven. Pa ga je prehitel Tilen. Potuhnjenci oz. zahrbtneži, kar se je izkazal, seveda niso dobri za delovno atmosfero, niso pa niti takšni, ki te bodo neprestano pošiljali ...prikaži več v tri pm in ne vem kaj še vse. Za razliko od tega vulgarneža (pa ne, da ne bi tudi sam občasno preklinjal) pa je Žiga vsaj nekaj obvladal.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.