Slovenija
81 ogledov

Bivši ministrici Klavdiji Markež zaradi plagiatorstva odvzeli naziv magistrica

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • primorka 12:16 22.maj 2015.

    POHLEP NIMA MEJA ! Če bi ostala na svojem mestu, bi sedaj imela vse, tako se je šla "vsrat" in izgubila magistrski naslov, denar in PONOS. Vsaka šola nekaj stane !!!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 09:53 23.maj 2015.

    Verjetn je to sam vrh ledene gore in je tistih z nelastnim delom prisluženih diplom, magisterijev v bistvu še več. To je tud problem akademike ker je nelogično da bi bil vsak nadarjen za razne spise, diplome, magisterije..obenem je pa ...prikaži več dost strokovnjakov ki znajo svoj poklic čist dobro opravljat in to kljub temu, da tega akademskega birokratskega umetništva ne znajo pisat.

  • dragec 12:08 22.maj 2015.

    EDINO PRAVILNO.. PREDLAGAM, DA SE PREVERIJO DIPLOME POSLANCA BREZNIKA, KI SE HVALI, DA IMA DVE EVROPSKE DIPLOME??????

  • dragec 12:37 22.maj 2015.

    Temu tvojemu ljubljenčku ne pomagajo nobene diplome. On in Pojbič sta navadno - naravnatelebana

  • primorka 12:49 22.maj 2015.

    Prej ga je še imela. Zdaj pa nič več !

  • Avatar skeptik
    skeptik 12:49 22.maj 2015.

    o kakšnih ljubljenčkih pa ti blebetaš? Da me nisi s kom zamenjal......

  • dragec 13:25 22.maj 2015.

    ja s pederi iz SSDSS a

  • Avatar skeptik
    skeptik 13:31 22.maj 2015.

    in ti to meni, kot zagrizenemu levičarju? Si pa res dvodimenzionalni slaboumnež. Če kritiziram to kvazi ministrico, še ne pomeni, da sem iz druge politične opcije. Življenje v SLO vseeno ni tako bipolarno in enostavno, kot si ti predstavljaš.

  • Janez_53 14:57 22.maj 2015.

    Ponosa ni mogla izgubiti, ker ga očitno že pred tem ni imela! Ponosen človek se ne bi šel goljufa!!!

  • s.i.k. 17:34 22.maj 2015.

    .spet mivka. eni izpostavljeni vzeli. kaj pa vsej množici ostalih ?. / dvomim , da ni nikogar več, ki ni plonkal . po predpisih

  • dragec 17:35 22.maj 2015.

    Ne Jaki, nimam diplome o končani visoki šoli. Sem ponosen delavec s končano poklicno šolo in zdaj se javno opravičujem g Skeptiku.

  • Avatar skeptik
    skeptik 12:24 22.maj 2015.

    ti očitno nimaš nobene, ker bi sicer poznal dvojino: dve evropski diplomi ;)

  • Papaja Popi 14:30 22.maj 2015.

    Sedaj mora samo še vrniti ves neupravičeno dobljen denar

  • pipo444 12:23 22.maj 2015.

    Ponos ni izgubila. Če bi ga imela, tega se ne bi šla.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.