Magazin /magazin/vip
31555 ogledov

Blaž Švab: Bolezen sem sprejemal kot darilo

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Fulmmer 07:28 23.januar 2018.

    Pogosto berem, da ljudje sprejemajo bolezen kot darilo. Vsem zainteresiranim sporočam, da takoj ko zbolim bolezen podarim brezplačno...

    • leonardo 16:23 23.januar 2018.

      Jaz tudi. Tukaj naj bi bil moj komentar in odgovor na njegovo darilo.

  • matermila 07:57 23.januar 2018.

    Nisem bil prepričan, ali bom sploh še kdaj pel.“ Bog me je uslišal.Zdaj naj samo še neha skakati,pa bo čisto v redu fant.

  • Lovebites 09:24 23.januar 2018.

    IDIOT RETARDIRANI.Kako lahko sploh rece tako neumnost.Bolezen pa darilo...ja,najbrz.Je ocitno premalo izkusil,da trobezlja tak bullshit.Poleg tega je zaljivo do ostalih bolnih ljudi.Bolezen je trpljenje in muka.Dejstvo.Tale kreten pa ima premalo mozganov.Smrdljivec en.

  • Majazmaja 10:00 23.januar 2018.

    Res moraš biti izredno mentalno zaostal, da bolezen imenuješ darilo.

  • TistoPravo 10:38 23.januar 2018.

    Ja...Kdor se preveč oglaša, ga nekdo od zgoraj kaznuje z "darilom" take vrste...in če je to zanj še prou zares ot eno darilo, se ponovitve kar ne končajo. Narava je vedno močnejša od nespoštovanja vseh členov le-te! Pa srečno, darilo ...prikaži več se ne pričakuje...ampak je z namenom darilo, se ga dobi bolj poredko če je pravilno...in se ga nikakor ne "kliče k sebi"...s klicanjem se nam prikaže le nesreča lahko. Torej bodi eden izmed nas, in nikakor eden nam nami

  • pje 10:57 23.januar 2018.

    Kot prvo bolezen ni nobeno darilo! Drugič po odrih malo manj skači nisi v neki rock ali metal skupini pa še las nimaš dovolj, da bi jih zraven metal okol, drugič pesmi, ki jih pojete od drugih če temu lahko ...prikaži več tako rečem več ne prepevajte kajti original je le original vse ostalo je luft. Tretjič na rtv SLO tam si pa čist mimo vse vsiljeno. Začetek ansambla ste bili ok. zdaj pa joj, ojoj, prejoj.

  • Five 09:39 25.januar 2018.

    Blaž, veliko zdravih in uspešnih trenutkov ti želim. Ostani to kar si, ker si super!

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 14:33 23.januar 2018.

    Škoda,da darila nismo dobili gledalci TV ZNOVA in bi mu un zgoraj odvzel glas za vedno,škoda res?

  • Dusan Kokalj 15:44 23.januar 2018.

    Tapa ima bolane.Bolezen je pa res darilo.

  • dragec 12:08 23.januar 2018.

    kaj pa ločitev????? ali je to tudi darilo bolezni?????

  • leonardo 07:40 23.januar 2018.

    Jaz tudi

    • leonardo 13:50 23.januar 2018.

      No to se je podpisalo pod napačen komentar. Hočem reči, da bi bolezen vsak rad odstopil tistemu, ki to smatra za darilo. Osebno ga ne bi bil prav nič vesel. Moj komentar pa nima veze z ločitvijo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.