Slovenija
40812 ogledov

Dvojne informacije glede cepljenja: Obrnili ploščo!

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 08:28 17.januar 2021.

    NESPOSOBNI SO SPOSOBNI ONESPOSOBITI SPOSOBNE ....naj živi korupcija .

  • moder 10:19 17.januar 2021.

    Res presenečenje, že vrabci čivkajo, da je zdravstvo s farmacijo v roki najbolj skorumpirano polek politike. To s prteskakovanjem vrst ni nič novega, ampak je že del sistemske korupcije, ki jo vsi tako dobro podpiramo...

  • Decko 09:29 17.januar 2021.

    Gremo ovce vsi na iglo, mal poglejte tuje medijo kok jih je drugje umrlo zarad tega

  • Ender3 13:09 17.januar 2021.

    Stran v linku omogoča vakserjem in sledilcem spremljati globalno sliko cepljenja. Južna polobla močno zaostaja... https://www.bloomberg.com/graphics/covid-vaccine-tracker-global-distribution/

  • Joseantonio 01:39 18.januar 2021.

    Kako si zažgem krvni sladkor in popolnoma ozdravim diabetes. Hvala dr. Nelsonu Herbsu, na katerega me je napotil prijatelj. Kupil sem rastlinsko zdravilo dr. Nelsona, ki sem ga prejel na svoj naslov prek DHL-službe v 4 dneh, in pod njegovim ...prikaži več vodstvom sem bil popolnoma ozdravljen z njegovimi navodili v 21 dneh. Dr Nelson priporočam vsem, ki imajo bolezni srca in ožilja, hepatitis, virus HERPES, prostato, erekcijo, pljučnega raka. Njegov elektronski naslov; drnelsonsalim10@gmail.com

  • Joseantonio 01:39 18.januar 2021.

    Kako si zažgem krvni sladkor in popolnoma ozdravim diabetes. Hvala dr. Nelsonu Herbsu, na katerega me je napotil prijatelj. Kupil sem rastlinsko zdravilo dr. Nelsona, ki sem ga prejel na svoj naslov prek DHL-službe v 4 dneh, in pod njegovim ...prikaži več vodstvom sem bil popolnoma ozdravljen z njegovimi navodili v 21 dneh. Dr Nelson priporočam vsem, ki imajo bolezni srca in ožilja, hepatitis, virus HERPES, prostato, erekcijo, pljučnega raka. Njegov elektronski naslov; drnelsonsalim10@gmail.com

  • krucefiks 08:29 17.januar 2021.

    https://www.facebook.com/gibanjetriglav/videos/2815129918732549

  • emil85 11:26 17.januar 2021.

    Pa kako cepljenje samo dnar za gnile milijarder je ki so ga dali ven notri pa voda

    • Ender3 12:59 17.januar 2021.

      Res zanimivo sedaj, ko je bil Pfeizer opozorjen, da je moč dobiti 6 ali celo 7 odmerek iz viale , je takoj dvignil ceno.

  • dejan20 13:37 17.januar 2021.

    Tudi ce bi bil vrstni red v cem je problem takrat ko smo nekateri potrdili interes so drugi se gobezdali da korone sploh ni sedaj pa ti nejeverni tomazi hocejo bit prvi cepljeni narobe svet

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.