Slovenija
2107 ogledov

Bob ima klicno 068

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Votko 12:19 07.november 2011.

    Spet novi nateg Simobila, da spet oskubi uporabnike. Kaj ni bilo letos že kar nekaj takšnih reklam? Malce prepozno, sem že odšel na Tušmobil, kjer sem za pol manj denarja dobil enako ali celo več kot na Simobilu.

  • dino.sepe 13:07 07.november 2011.

    Nov paket in novo zavajanje Simobila in iskanje opcij, kako spet nategnit uporabnike. Mislim, da ni potrebno več razpravljati in da je Simobil v tem letu dokazal da mu ni za zaupat, vse delajo v tej smeri kako od uporabnikov ...prikaži več pobrati čimveč denarja, da bi pa zrihtali omrežje in tehnologijo, to je pa zadnja skrb. Mene ne bodo nikoli več videli, niti od blizu!

  • hubertfast 14:39 07.november 2011.

    Naj kar direktno na Simobilu spustijo cene, ne pa neke bobe metat.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 14:55 07.november 2011.

    Zanimivo bi blo prebrat drobni tisk,tam je verjetno nateg opisan do potankosti?

  • allstarr111 19:28 07.november 2011.

    Ma vsi naj spustijo cene na 0.1 cent za minuto kamorkoli po sloveniji in 0.5 iz tujine v slo in gostovanje. Kjer v tujini s to ceno nebi prišli skozi, pač ukimeno roamning in basta.Tko pa ropajo do ...prikaži več nezavesti in nima veze pri kateremu ponudniku si.

  • halal 20:44 07.november 2011.

    Si.mobil nima nič s tem operaterjem. Je samo ponudnik poti.Drugač gre za avstrijskega operaterja. Malo poguglajte preden pričnete pisat :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.