Slovenija
13 ogledov

Bodo ukinili prenose formule in oddajo Dobro jutro?

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • majdas 06:49 12.september 2012.

    RTV naročnino ukinit in naj gredo na trg ! To je dodaten "davek" in vsak naj se sam odloči ali jih bo poslušal in plačal !

  • hubertfast 06:58 12.september 2012.

    Lahko ukinite vse živo, samo formule ne, to bi bil samomor za RTV.

  • Fulmmer 22:35 11.september 2012.

    A ti dve oddaji dela 300 ljudi????

  • Bizgec 20:38 11.september 2012.

    Sploh ne. Za to kar nam RTV ponuja bi morali oni nam placati.

  • sprehajalec 21:41 11.september 2012.

    Se strinjam. Celo poletje ponovitve EP v nogometu, pa tam neke nostalgične ponovitve lika, mislim, da Janko Šopar, Sem mislim, da so slovenski problemi ala Deja Vu, ker se mi je zdelo, da sem jih že prej videl, pa mi ...prikaži večmi je nekdo razjasnil, da gre za ponovitve arhivskih oddaj. Pa še eden iz časov podarim dobim in Bojana Križaja, mislim, da se piše Kopitar. Edino, kar gledam je Slak, pa kaj, ko piči na počitnice za 4 mesece in ni oddaj. Pa saj to je povprečnemu Slovencu v Javni službi razumljivo. Lejte, če takoj nehate oddajati. ORF in HTV kot najbližja soseda sta zelo kvalitetna, vzemite si vzgled, tam ne gredo televizijci na dopust za 4 mesece.

  • manch 22:41 11.september 2012.

    torej, ukinjali bi oddaje, ki jih folk gleda - Formulo in jutranji TV program.... pustili pa najbrž vse ostalo sranje, ki ne zahteva nobenega finančnega vložka, 20-30 let stare ponovitve oddaj ob sobotah zvečer; slabe, napol zastonj "kvalitetne" filme ob ...prikaži večob sredah itd,....Itak!

  • manch 22:41 11.september 2012.

    kmet!

  • mrki 23:01 11.september 2012.

    sem poslušal Fillija na Odmevih , pa ta nima TRI ČISTE o poslovanju !! Pazi : dobili bodo 8% manjšo naročnino oni pa UKINJAJO 33% PROGRAMA !??? s tem da model kar predvideva upad dohodka iz naslova reklam - V ...prikaži več V RIT NABRCAT tržnike , pa hjd na teren lovit nove naročnike reklam !! Pravi da fiksnih stroškov ne more znižat - elektrika , voda , itd !? - a se ta zajebava ? luči naj ugašajo , prostore , ki jih ne potrebujejo naj jih dajo v najem !! in ne nazadnje model NI NITI Z BESEDICO omenil pregled KAJ in KOLIKO kdo dela na RTV !!?? Temu Filliju bi bilo potrebno pokazat vrata že jutri in naj jih zapre z ZUNANJE STRANI !!

  • McClain 23:26 11.september 2012.

    ni dvakrat za rect da jih ni 300

  • McClain 23:28 11.september 2012.

    s formulo so jih na popu itak nategnili, oni so ze prej vedeli da se z reklamami ne more pokrit in so jo spustili v luft, toti bumbarji pa delajo milijonsko zgubo s formulo. Ravno slisal izjavo frajerja s TV.

  • Matic Novak 23:58 11.september 2012.

    Ti bedaki bodo še res f1 ukinli!!!!Zaradi mene je lako črna slika, ko ni nasporedu f1, ker itak nikoli ne gledam ćesa drugega na slo1.slo2,slo3

  • bla_blabla 00:07 12.september 2012.

    toti kreteni si zasluzijo konkretne batine!!!

  • Sandi Miladić 02:19 12.september 2012.

    MA KJ 1,2 € NIŽJE, ZASTONJ BI MORALO BIT!!! BANDA POKVARJENA, ME SAMO ZANIMA KOGA SE FUTRA Z TEM DENARJEM???!?!?!?!?!?!?!?!?!?! TO KAR RTV SLO 1,2 IN 3 NAM PRIKAZUJEJO, TOČNO NA TO SE POSERJEM. OZARE? VEČERNI GOST? STUDIO CITY? PIZDA ...prikaži več PA KO SEM IMEL 11 LET SO SE VRTELE TE BEDNE ODDAJE!!! IN ŠE ZDAJ SE VRTIJO! KO JIH IMAM 24! UKINIT RTV SLO!!! KER NI VREDNA POL KURCA!!! IN ME NE ZANIMA KAKŠNA JE TO DRŽAVNA TELEVIZIJA IN BLA BLA BLA TAKO KOT VSE PRIVATIZIRAT IN BREZ SRANJA, DELAT KONKRETNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZA POP TV IN KANAL A, SE NIČ MESEČNO NE PLAČUJE PA RAVNO TAKO DELAJO IN VRTIJO FILME, ODDAJE, REKLAME, ITD. ITD. IN RAVNO TAKO IMAJO VSI PLAČE IN PRISPEVKE. TAKO DA NE MI NABIJAT O TEM DA JE RTV DRŽAVNA FIRMA KER ME NE ZANIMA, LOPOVI!!!!

  • francek 06:26 12.september 2012.

    RTV-jevci, če boste ukinili 30% programa, potem pa zmanjšajte še 30% zaposlenih. Ukinit bi bilo potrebno celotno naročnino, pa se naj preživijo tako, kot se preživljajo druge televizije.

  • vrtnica 06:54 12.september 2012.

    Če je kriza,je kriza......ne bo se svet podrl ,če bo RTV SLO ukinila nekaj oddaj.Pravzaprav je "metla"na RTV SLO potrebna.

  • mr_izi 19:34 11.september 2012.

    Res je da ne bo 1,2€ izboljšalo življenja slovencev, zato pa bi bilo potrebno znižat naročnino na 5€ mesečno!! >Pa bi bilo res realna cena za tisto kar dobimo na SLOTV !!

  • Trsten 14:02 12.september 2012.

    Saj tako ali tako predvajajo same reklame, tako kot komercialne TV postaje. Ukiniti je potrebno vse in tudi naročnino na TVS 1 2 3 .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.