Slovenija
16 ogledov

Bogovič: "Želim delati pošteno"

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • privat 07:20 01.september 2012.

    vsi so v isti stranki..da čim več vzamejo teb in men...samo malo so se ušteli..kravo ki daje mleko je treba dobro futrati..ali avto ki te vozi je treba vzdrževati...oni pa samo jemlejo in nič ne dajo na nas!

  • dragec 07:36 01.september 2012.

    Ko mi šef povem da sem nesposoben in mi predlaga odpoved, sam več ne želim delati pri njemu, kaj pa Bogovič?

  • privat 19:39 01.september 2012.

    kdo pa mu je šef?? mafijc??

  • mirko 16:11 31.avgust 2012.

    Tale Erjavec je pa res eno veliko te.e. Kako pa lahko on ve, kako minister za kmetijstvo in okolje opravlja svoje delo, če je pa nadzor nad kvaliteto in kvantiteto ministrskega dela izključno v pristojnosti predsednika vlade. Koalicijsko sestavljanje vlade ...prikaži večde je eno veliko sranje. Ministre bi si moral poiskat sam predsednik vlade, saj za njihovo delo ne odgovarja nihče drug kot predsednik sam. Vsaka koalicijska stranka hoče imet v vladi nekaj ministrov, kar je pa idealno za lobiranje in korupcijo. Minister bi moral delovat po načelu, da se javna sredstva uporabljajo čim bolj racionalno. Torej bi moral zagovarjat interes države, ne pa da se pajdaši z župani občin. Vsi pa dobro vemo kakšen je interes slehernega župana v Sloveniji. Izmolzit čimveč proračunskih sredstev za občinsko korist. Na čigavi strani je torej minister Bogovič ?

  • privat 06:23 01.september 2012.

    Čas je da Škoflica dobi obvoznico...!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.