Slovenija
2412 ogledov

Bojana Beović: To je moralna in etična dolžnost države

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • BenX 07:30 29.marec 2024.

    Corona terrorist(ka), goni se nekam v tri organe mamine!

  • Avatar Garancija
    Garancija 07:25 29.marec 2024.

    Gre se jim samo za plače,za vse drugo jim dol visi

    • ico8 07:27 29.marec 2024.

      Aha, ostali hodijo pa zaradi sporta in sosedov na delo!?

    • FejstDogaja 07:44 29.marec 2024.

      Ne, ampak načrtno pa tudi ne škodijo ljudem s svojim izsiljevanjem za višje plače. Predstavljaj si, da bi kontrolorji letenja rekli - saj bomo delali, ampak tako z levo roko. Pa bo, kar bo. Ista stvar. Plačajte, ali pa bodo ljudje umirali.

  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 08:12 29.marec 2024.

    Še ni v zaporu zaradi zavajanje in uporabo pacientov za poskusne zajce -ovce ?!

  • Avatar Zoran
    StarMačk 10:09 29.marec 2024.

    O moralni in etični dolžnosti zdravnikov, da po svojih najboljših močeh zdravijo, ne pa v boju za svoje pravice, kršijo tudi tiste temeljne pravice pacientov zaščitene po ustavi in jih uporabljajo kot metodo pritiska na vlado, pa nobeden nič!? Tudi ...prikaži več iznašanje političnih stališč v zdravniški halji je svojevrstna zloraba zdravniškega poklica in večine odgovornih slovenskih zdravnikov, ki takšnih metod stavke FIDESa ne odobravajo in kljub pritiskom, ter polenom pod noge delajo po neokrnjenem urniku.

  • rd2dmk2 08:23 29.marec 2024.

    beovička, ne ukvarjaj se z intervjuji-- ti se rajš ukvarjaj z DEMOKRACIJO, kot je zadnjič povedal predstavnik FIDES. ONI SE BORIJO ZA DEMOKRACIJO. kaj če jih mi malo tele fidesovce napokamo in počkjemo v severno korejo, pa naj se tam ...prikaži več borijo . tud za demokracijo.

  • Antivaxer 09:09 29.marec 2024.

    Ko vidim to gospo doktorico ić, me spreleti srh, saj me spomni na kovid tiranijo in laži, ki so jih izrekali!

    • Avatar Leon
      Leon 09:48 29.marec 2024.

      Fašistek tebe moti ona ker je na IĆ ? Kaj pa na ŠA ? Mene motijo vsi ,ki kradejo denar davkoplačevalcev tudi če sta to Janša ali Golob .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.