Magazin /magazin/vip
9189 ogledov

Bojanova hči: "Strah naju je"

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Igor Đukanović 10:07 25.september 2015.

    Bravo. Jaz vidim pešče, ki prečkajo cesto mimo prehodov za pešce. In kolesarje, ki vozijo v napačni smeri. Se naj napijem, preden sedem za volan!?!

  • Igor Đukanović 08:50 25.september 2015.

    Tipična zgodba o zlorabi alkohola. In če navežem na dnevno politiko. Upam, da bo kaj sirskih beguncev ostalo tudi v Sloveniji, da še mi doživimo kulturni šok, da lahko celo ljudstvo shaja brez alkohola. Kaj shaja? Lepo se ima, proslavlja ...prikaži večvlja rojstne dneve in poroke - vse brez kapljice alkohola.

  • niki7 12:27 25.september 2015.

    Dragi Andrej! Imaš izredno primitivno razmišljanje. To, kaj je počela mama (kaj je, kaj ni) NIKOMUR NE DAJE PRAVICE DA PSIHIČNO ALI FIZIČNO maltretira druge, še najmanj svoje lastne otroke! Alkohol in opijanje je v prvi fazi zavestna odločitev in ...prikaži več ko se nekdo zanjo odloči tudi v bodoče, zavedajoč se kakšne posledice to povzroča, zanj ni opravičila. ČE že - poudarjam - če že, je gospa počela kar njemu ni bilo po godu , so za to drugačni prijemi v življenju, da se stvari dvo ali enostransko rešijo, NI PA JE STVARI, ki bi opravičevala ALKOHOL - kot "olajševalno" okoliščino za psihično ali fizično maltretiranje ljudi okoli sebe!

  • Andrej45 08:50 25.september 2015.

    Punca daj se malo umiri.Vprašaj mamo kaj je delala in z kom je vse spala ko je tvoj oče bil v službi.Tvoj oče ni neumen človek vse to je vedel, zato je tudi pil.Če smo vsi to vedeli je tudi ...prikaži več on,bodi prepričana.

  • Tejci Knehtl 18:57 25.september 2015.

    Dober vecer Kdo si Ti da lahko govoris o moji mamici in da sodis po sebi. Zakaj pa to njej ne poves v obraz Ce ti vec Ves kot mi vsi, pazi malo na svoje besede ,Ker ne Ves kaj ...prikaži več sem sposobna narediti. Lahko tE prijavim zaradi taksnim in drugacnih komentarjev. Pa mislim Ce to tebi zena dela se ne pomeni da Lahko pljuvas po moji mamici. Lp Doroteja

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.