Slovenija
4226 ogledov

Bolj kot gimnazija jih zanima poklic

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar karjola
    karjola 08:42 04.julij 2018.

    alora, ko sem se šolal za strojnega tehnika sem bil na SGPju car. danes delam za ubogajme. pa čeprav diploma kao nekaj velja si danes z njo obrišeš rit. za delodajalca si stevilka in strošek in nujno zlo. hvalabogu sem ...prikaži več na svojem. zato se mladina noče izobraževat za def. poklice, ker so razvrednoteni. kar poglejte si po nakupovalnih centrih kako delajo freizerke in cvetličarke in prodajalke in še cela vrsta poklicev. za 6,5 evra bruto na uro in po 12 ur delajo tudi po 15 dni brez se ustavit .....

    • Majazmaja 10:19 04.julij 2018.

      Pa kako lahko delaš za drobiž, če si strojni tehnik / inženir? Moj brat končal srednjo strojno, že v prvi službi je imel dela, da se ni videl ven, plačo pa visoko - že od začetka dela kot konstrukter. Ob ...prikaži več delu je diplomiral na strojni fakulteti, danes ima svoje podjetje z 8. zaposlenimi, med njimi so sošolci s srednje šole in en sošolec s faksa. Vsi njegovi srednješolski in univerzitetni sošolci so na zelo dobro plačanih delovnih mestih. Je pa res, da moraš imeti delovne navade in pamet.

    • kapibara1 11:37 04.julij 2018.

      Že Svetlik je rekel: Kaj ste šli pa "napačne" fakse delat.. diplome so se pa same po sebi razvrednotile.. Kot že poje ADI: Bo treba delat.. pa ne ga srat..

    • Avatar Leon
      Leon 14:28 04.julij 2018.

      Kdor se vpiše v poklicno šolo bo moral vse življenje delat ! To je miselnost malomeščanstva .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.