Slovenija
105 ogledov

Manj vpisov na gimnazije, več v strokovne šole

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • k0libri 13:01 25.marec 2016.

    Eh, površen je, gimnazijci (klasični) pa niso taki. Sicer pa meni se je gimnazija splačala. Naredil faks in še kaj, zaposlitev dobra in se samo čudim siromakom, ki se je bojijo, pa se bojijo malo potruditi, učiti,... nato pa opazič, ...prikaži več kako švoh je obzorje takih, ki gimnazije niso videli od znotraj....jao, jao.

  • mays 09:04 25.marec 2016.

    Sem gimnazijski maturant in vsem bodočim dijakom povem da naj se NE vpišejo na gimnazijo. V osnovnih šolah ti svetovalna delovka vedno predstavlja le gimnazije in kako so oh in sploh ostalih poklicev pa ne.

  • Papaja Popi 09:57 25.marec 2016.

    Končno so ugotovili..........

  • Zmago 11:45 25.marec 2016.

    Se je vprašal pač, da ne bo en tak siromak kot ti,...................ko bo znal postavljati le vejice. ;-)

  • se_eden 14:13 25.marec 2016.

    znanje kot ti ga da gimnazija, ne nudi nobena druga srednja šola. sam sem vedno zavidal vsem mojim kolegom, ki so imeli pametnejše starše in so razumeli dodano vrednost, ki ti jo da gimnazija. ni pa za vsakega...

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 22:22 25.marec 2016.

    Problem gimnazije je da je preveč abstraktna v določenih pogledih. Na eni strani ti daje ogromno akademsko moč, na drugi te pa siromaši pri praksi. Lahko si premeten, dober pa ne boš akademsko nadarjen in boš imel težave z fromalnim ...prikaži več izobraževanjem. Večkrat videno. Naše šolstvo rabi več prakse, več dostopnih prekvalifikacij, več vajeniškega sistema.. S tem se bo dvignila zaposlenost. Danes ni več tako kot včasih ko si imel en poklic do konca življenja. Zato bi se moralo dopustiti večkratno prekvalifikacijo.

  • k0libri 10:53 25.marec 2016.

    Ne verjamem. Gimnazijci (klasični) znajo postavljati vejice, ti je ne znaš. Sicer pa je fajn, da napiše, zakaj naj se NE vpišejo v gimnazijo, ne pa kar neko lapanje brez razlogov.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.