Slovenija
32354 ogledov

Med bolniškim staležem prejema 21.500 evrov

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 12:27 07.december 2023.

    Posvečenci imajo povsod privilegije. Napišite imena teh.

  • izy25 12:16 07.december 2023.

    Štajersko avtocesto in natančen prihod vlakov uredite, pa bo pol manj bolanih iz vhodnega dela Slovenije.

    • Ender3 12:44 07.december 2023.

      To so je komentar ?..Potem pa rabiš še udoben avto z čim manjšo porabo. Kot upliv mobilnosti na obsentizem..In SDS bi to rešil prioritetno..

  • Ender3 12:47 07.december 2023.

    Na pravem mestu so se lotili problema !! Sedaj pa na okope s pritožbo vseh prizadetih vključno z sindikati..

  • DasAuto 14:43 07.december 2023.

    Če je nekdo 11,5 let na bolniškem, je ali zelo bolan, da ni zmožen za delo, ali pa nekje na začelju čakalne vrste za operacijo. V prvem primeru bi bilo smiselno, da gre na invalidsko komisijo in v invalidsko penzijo, ...prikaži več v drugem primeru je treba pa poskrbeti, da se na operacije ne čaka tako dolgo. Kot je napisano, je strošek operacije dosti nižji, kot sam strošek nadomestil... Pa če se da do zdravnika samoplačniško veliko prej, potem niso prezasedeni, da se ne bi dalo tega porihtat.

    • Avatar Leon
      Leon 15:03 07.december 2023.

      Problem je KOMISIJA ,če je podkupljiva ?

    • munja 15:35 07.december 2023.

      Nikjer niso prezasedeni, ker si znajo to uskladit sebi v prid, da preveč ne delajo. Tudi ko prideš v čakalnico splošnega zdravnika, je ta prazna, čakaš pa najmanj eno uro ali več in ti nihče ne pojasni zakaj.

  • optimist11 20:00 07.december 2023.

    Bruh. Nobenega analitičnega pristopa. Vse se dela in komentira preko palca. Ko je nastopila ta vlada sem od njih pričakoval ravno to, pa še danes nič. Kaj delajo visoko izobraženi ljudje na ministrstvih? Najlepše se vidi njihova nesposobnost v sodstvu, ...prikaži več kjer so odvetniki pred tožilci stalno dva koraka. To nam jasno pokaže, da v javni upravi lahko delajo samo ljudje, ki niso sposobni samostojne obrti in jih nihče noče.

  • Avatar Leon
    Leon 13:30 07.december 2023.

    Študija pa je pokazala, da je strošek povprečnega nadomestila plače za čas čakanja na operacijo 57 tisoč evrov, medtem, ko opepracija stane 16 tisoč evrov. Lud hebe zbujenoga .

  • onxxx 14:30 07.december 2023.

    In kaj od takšnega pričakujejo po 11 letih bolniške, da bo šel delat? In kako ima lahko nekdo takšno nadomestilo? Najbrž imata dobre odvetnike, ki so jim to izposlovali v postopku pred sodiščem, njihovi zdravniki pa se raje spravljajo na ...prikaži več takšne kot sem jaz za 290 eur nadomestila po 35 letih delovne dobe in še za to se moram vlačiti po sodiščih. Tudi bi bilo potrebno počasi pogledati malo zzzs katere zdravnike ima po pogodbah, kako delajo in kako jih plačujejo.

  • Avatar Leon
    Leon 15:06 07.december 2023.

    Bral sem ,da je bila Jadranka Rebernik rekorderka v bolniškem staležu ? To je možno preveriti .

  • Pierre 15:13 07.december 2023.

    Slovenci znamo marsikaj ampak upravljat z državo PA NE!!!!

  • Primorec 15:28 07.december 2023.

    Lobiji in skorumpirano-nesposobni politiki in šefi direktorata. Stvar je precej preprosta.

  • marialorca 13:40 07.december 2023.

    Sem s "totega konca" na vzhodu in se JAVNO OPRAVIČUJEM VSEM TUKAJ PRISOTNIM, ker s tem, da sem bil v 40 delovnih letih 3 tedne v bolniški zaradi hudega vnetja notranjega ušesa in 3 tedne zaradi operacije sive mrene, višam ...prikaži več % bolniških na vzhodu države.

  • sandi76 19:43 07.december 2023.

    Se kdo vpraša, če je kaj narobe s sistemom, če od plače odvaja določen procent za pokojninsko zavarovanje, znesek pa navzgor ni omejen. Je pa navzgor omejena pokojnina , ki jo lahko nekdo prejme !

  • ivo5 12:56 07.december 2023.

    Očitno nekdo ali nekateri znajo narediti reda, da se lahko izrablja sistem. Beda.

    • Avatar Leon
      Leon 13:32 07.december 2023.

      Kdo ne zna ali kdo ni znal narediti reda ?

    • ivo5 19:08 07.december 2023.

      Ne zna ali ne želi narediti reda.

  • Avatar karjola
    karjola 06:37 08.december 2023.

    Torej bojo potunkali tudi obrtnike. Hvala golob ko nam sereš po glavi.

  • jakec42 19:39 07.december 2023.

    Poslati jih na pregled v tujino,glede drugega mnenja,saj pri nas nekateri to na veliko izkoriščajo,človek se zdravil za alkoholizem,star niti 30 let,potem je vodil drušvvo anonimnih alkoholikov,psihjater pa mu je vseskozi urejeval bolniški stalež do upokojitve!

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 06:37 08.december 2023.

    Tudi na ZPIZu bi potrebovali temeljito revizijo in red. Saj poznamo kar lepo število ljudi, ki so v III.kategoriji invalidnosti stari 40 +, težko zaposljivi prejemajo nadomestilo plače na Zpizu min. 780 € cca do polne pokojnine, a v tem ...prikaži večm času pridno delajo pri sinu v gostinstvu, pri možu v delavnici, na kmetiji, čistijo pisarne honorarno, negujejo bolnike na domu, prodajajo na tržnici... ja, nekaj tisoč jih je !

  • SlavkoKrizman 23:15 07.december 2023.

    20000 za bolniško wtf...me prav zanima kdo je toliko dobil..

  • borut08 12:45 07.december 2023.

    Super!Zato je pa zoper mene oblast oz.država/družba med drugi institucijami zlorabila tudi zdravstvo in so mi tako v UKC.LJ, da bi me utišali,ustrahovali,izsiljevali namerno uničili transplantirano ledvico z prelaganje biopsije ter postavitvi diagnoze ter zdravljenjem so namreč po znakih bolezni ...prikaži več namerno zavlacevali več kot 2 leti tako,da je prišlo do odpovedi.Vzporedno so zlorabili psihiatrijo,da bi me država prikazala kot neveredostojnega govorca oz.pričevalca.Glejmoj FB Instagram Borut Zabret.

    • munja 15:53 07.december 2023.

      Daj že enkrat nehaj trobit eno in isto s to tvojo ledvico, pojdi do odvetnika, pa naj ti reši zadevo, ne pa kar naprej, že najmanj dve leti smetit po forumu!! Tukaj ti ne bo nihče pomagal.

    • borut08 13:40 10.december 2023.

      Resnica in dokazi bolijo.Seveda bi rada politika,država ter družba in UKCL,da utihnem.Vi bi želeli,da pišem tisto o čemer nimam dokazov mar ne.Npr..kako mi nagajajo v ZD ali SB.CELJE in o sladkorni.No tega država in družba upravljanja s slabimi interesi ne ...prikaži več bo doživela.Lep pozdrav in spremljaj me še na drugih portalih.Lep pozdrav!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.