Slovenija
12326 ogledov

Koda 69: Bomo kmalu pihali pred vsako vožnjo?

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 10:50 23.november 2018.

    Najprej "pojoče travice" za vse poslance in tiste ,ki odločajo o usodi naroda .

  • Jožef Koprivnikar 13:12 23.november 2018.

    Nekako me ne prepriča tole, kaj če bo pihal sopotnik ki je trezen, nalit pa bo vozil ?

  • predrag 08:31 23.november 2018.

    Ampak te ključavnice naj bodo tudi v policijskih avtomobilih. Ali se ni v Kranju letos poleti dogajalo v marici nekaj čudnega, mladoletna oseba je vozila, pila se je viljamovka.....a se mogoče motim?

  • marko345 13:33 23.november 2018.

    Župevec je zadel. Pa tudi kazni za alkohol za volanom je treba napisati v višini, ki je npr. 10.000 Eur za prvič, 50.000 Eur za drugič itd. Nobenega opravičevanja, da to je pa preveč. Pač, za volan samo trezen, pa pika.

  • Marija Eržen 09:44 23.november 2018.

    Taka alkoholne ključavnice bi veliko prispevale tudi k zdravju NARODA. Zato naj država kar plače te ključavnice, saj bo posledično prištedila pri zdravilih in zdravstvenih storitvah !!!

  • Bizgec 09:08 23.november 2018.

    "Bomo kmalu pihali pred vsako vožnjo?" torej, avtor/-ica članka pogosto veliko popije?

  • miho 07:49 23.november 2018.

    Naj mi samo nekdo prosim pove, ali je res treba iz vsake cisterne vina v času zorenja vina popiti en deciliter, da se ga poskusi, kar počne moj oče v zidanici, ker če je to res, bi to lahko pri ...prikaži več nas predstavljalo težavo, saj vinogradniki ne bi mogli več pridelovati vina oz. bi morali imeti zidanico tam, kjer prebivajo, ne pa se voziti do zidanice in potem domov... Na Finskem, Švedskem in Norveškem vinogradi ne rastejo, v Avstriji pa verjetno le v pokrajini nasproti Gornje Radgone...

    • Avatar praufo
      praufo 08:19 23.november 2018.

      skandivavija je premrzla za grozdje, imajo pa jabolka in iz vsakega sadja se lahko naredi alkoholna pijača

    • kapibara 15:39 23.november 2018.

      @miho, v tem primeru vozi mama al pa ti

  • aleonora 11:40 23.november 2018.

    Naredil bom 86 evrov na uro od doma. Bil sem šokiran, ko je moj sosed rekel, da je povprecje 95 dolarjev, vendar vidim, kako to pocne zdaj. Zdaj imam toliko svobode, ko sem sam lastnik. obišcite >>>>> www.WebJob33.Com

  • Zoran Župevec 10:10 23.november 2018.

    Te ključavnice naj država enostavno predpiše kot obvezno opremo vseh novo registriranih vozil v Sloveniji + povratnikom obvezno vgradnjo v stara vozila oz. prepoved vožnje vozil brez le-te. Z množičnostjo pride tudi nižja cena....

    • Jožef Koprivnikar 13:17 23.november 2018.

      Naj le plača vsak posamezno ko se ga je zalotilo že drugič v krajšem časovnem obdobju pod vplivom maliganov

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.