Slovenija
4529 ogledov

Bomo ostali brez cele generacije bodočih zdravstvenih delavcev?

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • srecko53 17:54 06.april 2020.

    od kod so novi mrtvi seveda iz domov za ostarele kjer vlada ni naredila nič pa tudi zdravstvo ki je na njegovem seznamu okužni in rizični v bolnice kjer lahko edino ustrezno skrbijo za njih, sedaj so domovi hiralnice kjer ...prikaži več so pod vprašljivo dobro oskrbo zdravnikov družinske medicine ala muževič,,, raj ejih pustijo v mukah umirati kakor da bi jih dali v ustrezno bolnišnično oskrbo.. banda morilska hujši so kot nacisti, segregacija na osnovi starosti in socialnega statusa je to

  • Avatar praufo
    praufo 20:33 06.april 2020.

    zanima me , če bo zavarovalnica povrnila vsaj za en mesec plačevanja dodatnega in obveznega zavarovanja , glede na to, da zdravstvo ne dela ... ne vem a se vam ne zdi da je to vprašanje na mestu

    • Avatar jate
      jate 05:01 07.april 2020.

      jaz sem ze v petek klicala vzajemno,ko sm dobila poloznico in uprasala ce bodo kaj znizali sedaj ,ko je korona ,pa so rekli da zaenkrat ne,razen ce vlada kaj ne spremeni..pol mi se naklada da imajo ful stroske zarad korone ...prikaži več itd..kot da se nam ta kriza ne pozna..ma so res ubogi te zavarovalnice jokajo.

    • Avatar praufo
      praufo 14:54 07.april 2020.

      to je čisti blef, zavarovalnice niso pod komando vlade, imajo svoje šefe , ne vem kakšna je lastniska struktura, oni plačujejo za delo zdravstva, pobirajo pa od vseh državljanov, če zdravstvo ne dela, je manj izdatkov ali skoraj nič ... ...prikaži več kakšna korona in stroški, kje so stroški če zdravsvo ne dela ... koronjna je samo en segment vseh medicinskih primerov, kaj pa ostalo?

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 19:47 06.april 2020.

    Kdo zdej koga nateguje??Par let že vsi tuljo,da ni sester in diplomiranih sester,zdej pa kader,ki je tik pred zaključkom študija in je voljan delat odklanjajo??Vse za privilegije trenutnih vodilnih ranocelnikov in visoko izobraženega kadra v medicini!Ni čudn,da gre naše zdravstvo v qurac!

  • Avatar praufo
    praufo 20:32 06.april 2020.

    ne vem, a kdo sploh še rabi dohtarja, po mojem smo se že navadili, da jih ne rabimo, sej noben ne dela ... razen če rečeš da imaš korono, pol te pa dajo ležat in vsake toliko preinesejo tablete ... ...prikaži več hmm zelo veliko dela

  • Avatar praufo
    praufo 20:29 06.april 2020.

    ja sam da ni korone, vse ostalo naj gre pa u tri pm, ... potem bo pa za vse probleme krivi korona, ... noga me boli - korona, usrat se ne morem - korona, ne da se mi delat - ...prikaži več korona, dnarja nimam - korona ... zelo preprosto

  • sam50 09:00 07.april 2020.

    Bomo pa spet uvozili tiste s kupljenimi diplomami-važna je popolnitev delovnih mest.

  • Avatar Parkmerella
    Parkmerella 01:16 07.april 2020.

    Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite -- Bredhot.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.