Popotnik
10204 ogledov

Več kot milijon ljudi še ni unovčilo bona, jih bodo sploh lahko?

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 07:36 08.oktober 2020.

    za duplirane cene nočitve ne dam ničesar,za brez veze nekam porabit nekje vavčerja pa sploh ne,lahko si ga nekam vt....

    • expost 08:35 08.oktober 2020.

      Točno tako. Ti boni so samo legalizirana nelojalna konkurenca in priložnost, da ljudi prisiliš v nakup nečesa, kar sicer ne bi kupili.

  • eosss 09:52 08.oktober 2020.

    Naj si vtaknejo te turistične bone nekam, se vi sploh zavedate, kako drago bomo to plačevali, luknja v proračunu raste v višave in ves primanjkljaj bomo tako ali drugače plačali davkoplačevalci. Ne razumem kako lahko nek normalen človek z IQ-jem ...prikaži več višjim od sobne temperature misli, da nam je turistične bone "dala vlada". NIČ nam niso DALI, vse se plačuje iz NAŠEGA denarja, ki ga mi vsi skozi davke in prispevke vplačujemo v državni proračun!!

  • expost 08:33 08.oktober 2020.

    Jaz ga ne bom.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 10:43 08.oktober 2020.

    Sem izkoristil 2 od osmih in bil razočaran saj so se turistični delavci do teh vavčerjev obnašali kot,da niso denar ampak nič vredenm papir!! Mene pa že ne bodo imeli za drugorazrednega gosta mi za zajtrk ponujali hrane,ki je gostom,ki ...prikaži več so plačali z denarjem ostala prejšnji dan!! So mi za pt dni če plačam z vavčerjem v Moravskih Toplicah ponudili ceno 740 evrov nočitev z zajtrkom za večerjo pa še dodatnih 18 evrov po osebi!! Naj jih država obdrži naši turistični delavci pa naj propadejo!!

  • Avatar Leon
    Leon 07:37 08.oktober 2020.

    Milijon Slovencev ne zaupa in verjame vladi !

    • mirror 09:20 08.oktober 2020.

      Ti in tisti petkovi kolesarji je število, ki je daleč od milijona. Ne znaš še šteti.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 10:45 08.oktober 2020.

      Leon Vlada je naredila kaaj je lahko za turizem pa ni nič kriva zato,da so turistični delavci arogantni!!

  • Adriat 17:15 08.oktober 2020.

    Za ta denar ki ga zahtevajo sedaj ponudniki nastanitev, ga raje vržem v smeti. Kar naenkrat so cene nastanitev poskočile na 99,99 in 199,99 evrov na nočitev. Kako prikladno. Ma kaj so nori, pojdite z tem cenami v tri ...

  • mirror 09:22 08.oktober 2020.

    V sedanjem času pandemije sem raje doma na varnem, kot da bi se zaradi vnovčitve bona nastavljal nevarnosti okužitve.

  • NeAnonimni 12:16 08.oktober 2020.

    Jaz bi raje 200€ kot bon, hvala.

  • Avatar @narhist
    @narhist 18:00 08.oktober 2020.

    En govori "čimprej izkoristite bone", drugi pa "ostanite doma". Pa sta prvi in drugi iz iste vlade.

  • Apartma_NinJ 09:16 08.oktober 2020.

    V našem apartmaju v Zrečah ni duplih cen zaradi tur. bonov. Gostje se lahko prijetno odpočijete v prostornem in opremljene apartmaju v centru Zreč. Za več info pišite na apartma.ninj@gmail.com.

    • Adriat 17:22 08.oktober 2020.

      Sem vas poiskal v googlu...prvi rezultat je "Apartma NinJ, Zreče – posodobljene cene za leto 2020" ..... imam vprašanje ker so očitno cene posodobljene. Ali so cene sedaj nižje kot ponavadi ? Ker za iste cene kot lani ne objavite ...prikaži več "posodobljene cene" ... ali pač ? Ali pa so mogoče višje ? Hmm

    • Apartma_NinJ 12:29 13.oktober 2020.

      Hvala za vaš odgovor g. Adriat. Menimo, da so vaši dvomi neupravičeni, saj se cene najema v tem obdobju gibljejo od 40 EUR/noč do 80 EUR/noč (za 4 osebe), kar je za opremljen apartma za 2-spalnicama in ločeno dnevno sobo ...prikaži več sprejemljivo. Vabljeni, da nas obiščete! Za več info pišite na apartma.ninj@gmail.com.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.