Avto
51 ogledov

Boste preklinjali cestarje ali boste prav vozili?

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:18 27.december 2014.

    popoln? prej bi rekel normaln. vsak normaln človk je sposobn dosežt tak minimum vožnje.

  • Johan Spohan 13:17 27.december 2014.

    Ti si še bolj popoln kot naši politiki, vse zajebajo drugi.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 08:56 27.december 2014.

    ja in nekateri si kupijo ladjo od avta in mislijo da so bog i batina na cesti ,pa ti pazi ko voziš ko naletiš na butla s težko nogo .najbolj te pa razkuri ko vozijo terenca sredi ceste in se ...prikaži več komajda kaj umakne,ker se bo hudičevo avto umazal ,ti se pa je.baj po domače povedano

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:07 27.december 2014.

    Jz pa tkole razmišljam. Tist k ne zna po snegu vozt tud na splošno ne zna dobr vozt. Jz vozm po snegu z večjo varnostno razdaljo pa tm k ni cesta naravnost pač malenekost počasnej. Pač po občutku in ja ...prikaži več do zdej nism mel še nikol problemov. Tud k je bil sveže sneg zapaden sm točn to delal k v članku piše..torej če me je mal začel zanašt sm si pomagu s sklopko pa, če sm vidu da prihaja ovink sem kolikor se da bremzal z motorjem. Čist lepo v izi. Pa nimam tečaja varne vožnje sam pač...že kmečka logika pa občutk mi govori kaj je treba narest. Nikol ne paničarm pa nikol ne precenjujem svojih zmožnosti. Ker poznam kje so moje meje tud nikol nimam problemov. No mal je problem ker marsikdo za mano nima dost velike varnostne razdalje in morm pol mal pazt.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.