Slovenija
336 ogledov

Bralec: "Banka me je ogoljufala in oškodovala"

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ferluci 08:24 18.maj 2016.

    "...računalnik" avtomatsko vzel 200,95 " Ja pa ja! Ta je pa res "avtomatsko" bosa. Imajo komitente za debile? V tem primeru si je banka pravila igre euriborja razlagala malo po svoje, oziroma v svojo korist. Vsak te nategne, ki ima ...prikaži veča pet minut časa. Še dobro, da je ta komitent preveril in ugotovil neke vrste goljufijo.

  • blueone 10:01 18.maj 2016.

    Veš kako je, če podjetje sprovede plačo tam nekje do 15 ure, bi moral imeti plačo še isti dan na računu. Drugače ali ni bilo nakazano ali pa je bilo sprovedeno po 15 uri.

  • korisnik_362 09:35 18.maj 2016.

    Obrok je šel gor kljub padcu euriborja, ker je banka ob delnem poplačilu kredita menda narobe izračunala obrok.

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 09:49 18.maj 2016.

    Mene pa najbolj jezi to, da imajo banke danes itak vse elektrosko avtomatizirano, pa kljub vsemu zaracunavajo stroske za vse mozno: placilo poloznic, nakazilo, vodenje racuna, dvig na "tujem" bankomatu in podobne kozlarije. Kaksne ovce smo jao jao jao

  • blueone 10:30 18.maj 2016.

    Pri bančnih kreditih je potrebno biti previden, ker nekatere banke omogočajo predčasno poplačilo dolga druge pa pač ne. Odvisno kako je napisano v kreditni pogodbi. Pri nekaterih je tako da plačaš obresti do predčasnega poplačila dolga, pri drugih pa tako, ...prikaži več, da plačaš celotne obresti za toliko dolgo za kolikor časa si vzel kredit, pa čeprav si ga predčasno poplačal.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 10:39 18.maj 2016.

    Jz ne vem...tok k smo zmetal za banke nismo zmetal za nič druzga v tej državi. Pol se pa banke še zmišljujejo neki. Ma naj gre vseskp nekam v pm....

  • mirror 10:47 18.maj 2016.

    Seveda ga je banka oškodovala. Je pa imel eden njenih zaposlenih pri kreditu nižje obresti in Euribor.

  • dusan72 01:43 19.maj 2016.

    Z Abanko sem pred leti tudi sam imel slabe izkušnje. Zadnje par obrokov kredita za avto sem hotel plačati predčasno, pa so mi na koncu za uslugo in "izračun dolga" toliko zaračunali, da sem tepec 4 mesece prej preplačal vse ...prikaži več skupaj za 50€, kot če bi jim še 4 mesece lagano-sportski plačeval. So pa verjetno VSE banke isti šmorn, samo nihče se malo ne poglobi in ne piše o temu, tako da izpostavljati samo eno banko ni ravno neko "raziskovalno novinarstvo". Se pa strinjam, da kolikor denarja smo plačali za "rešitev" bank (sploh NLB) pri nas, je katastrofa !!!.Lahko se je iti kapitalizem, koraja plačuje napake. V normalnem svetu če firma ne laufa se jo zapre in basta !! Konec debate. Kakšne kurcheve dokapitalizacije neki. Če ne znajo delat naj zaprejo firmo. Smo pa res narod OVC. V normalnem svetu bi se po vseh teh sranjih že moralo nekomu utrgati in bi se te požrešne zalege bolj po gverilsko lotil.Mi pa samo doma čičamo, beremo in jamramo... In karavana gre dalje :)

  • watcher 10:06 18.maj 2016.

    Ker nimajo programa, ki to izračuna ob spremembi euriborja, ampak računajo vse obroke za vsak kredit z abakusom?

  • allstarr111 09:08 18.maj 2016.

    Abanke se je treba še posebej pazit, pri SKB so tudi pasji, za ostale ne vem, ma še najbolj je pa rečte kar čte NLB čeprav nimam tam računa, ampak vem da če dobiš tja plačo ali kako nakazilo bo ...prikaži več prišlo najhitreje, vsi ostali nekaj zavlačujejo preko mere, pri NLB dobiš keš ki je bil nakazan zvečer, takoj naslednji dan po osmi uri je že razpoložljiv, pri ostalih večinoma šele po 10 uri naslednji dan.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.